Blue Heart (recenzia hry): Nájdite ukradnutý diamant a vypátrajte zlodejov

Blue Heart (recenzia hry): Nájdite ukradnutý diamant a vypátrajte zlodejov

Blue Heart je hra, ktorá mnohých hráčov určite chytí za srdce. Dvaja zlodeji ukradli známy diamant a vašou úlohou je nájsť ho. Rovnako ako vypátrať zlodejov.

Dvaja zlodeji vykradli klenotníctvo, odniesli si slávny diamant Blue Heart a ďalšie klenoty a vašou úlohou je tieto klenoty získať a zajať zlodejov. Môžete vyhrať zaujímavé výhry a získať ďalšie bonusy v podobe wild symbolov, roztočení zadarmo a jackpot bonus.

Nájdite ukradnutý diamant Blue Heart

Blue Heart v kasíne eTIPOS.sk ponúka hráčom 100 výherných línií. Hra je vo formáte 5 x 4 valcov. Ponúka hráčom kulisy New Yorku, ako aj množstvo klenotov a indícií o tom, kde sú lupiči, za ktorých chytenie budete bohato odmenení.

Vašim zamestnávateľom nezáleží na tom, či najskôr nájdete klenoty alebo chytíte lupičov. Parádne vás odmenia za čokoľvek z toho.

Výhry začínajú hľadaním stôp po písmenách a čísliciach, ktoré vám, dúfajme, pomôžu vypátrať lupičov a tieto vyplácajú až 625 mincí.

Zafíry a topás vám prinesú až 1 000 mincí, smaragdy až 1 750 mincí a rubíny  2 000 mincí. Ak sa vám podarí zajať niektorého z lupičov, vyhráte 3 000 mincí. Muž vyzerá ako Ethan Hawke s briadkou, ale dajte si pozor na krásnu ženu, pretože by vás mohla ľahko prinútiť zabudnúť, prečo ste tam – a to zajať ju a získať peniaze!

Úspešní lovci odmien môžu byť tiež odmenení bonusom Wild Blue Diamond, ktorý vás môže potešiť dvoma rôznymi spôsobmi. Môže vyplácať okamžité výhry až 5 000 mincí, keď sa vytvorí výherná línia samostatne z diamantov.

Alebo môžu Blue Diamonds nahradiť všetky symboly základnej hry a vytvoriť viac kombinácií výherných tabuliek.

K dispozícii je tiež tajomný bonus Jackpot Pick-Me, ktorý môžete získať po každom otočení. Dostanete 12 hracích kariet, pričom všetky majú pod sebou ukrytú cenu a môžete ich stále vyberať, kým nezískate tri karty rovnakej farby.

Pri akýchkoľvek výhrach do 15 000 mincí sa dá riskovať aj s funkciou hazardu. Stačí jednoducho uhádnuť, či bude karta červená alebo čierna. Ak trafíte, zdvojnásobíte svoju výhru. Bezplatne si môžete vyskúšať túto hru v kasíne eTIPOS.