Apocalyptic Wild (recenzia): Zavítajte do Mayskej ríše v kasíne MonacoBet

Apocalyptic Wild (recenzia): Zavítajte do Mayskej ríše v kasíne MonacoBet

Pozývame vás na dobrodružnú výpravu do legendárnej Mayskej ríše v online kasíne MonacoBet. Roztočte valce v jednej z noviniek v ponuke od spoločnosti Adell s názvom Apocalyptic Wild.

Mayská ríša je od nepamäti opradená rúškom tajomna a mysterióznosti. Vydajte sa na dobrodružnú výpravu a preskúmajte ju v hre Apocalyptic Wild od Adell v kasíne MonacoBet.

Táto online hernňa pridala do svojej ponuky hier nedávno 23 noviniek práve od spoločnosti Adell a priblížime vám spomínaný kúsok z ríše Mayov.

Päťvalcový automat, skvelý vizuál a vhodný indiánsky dobrodružný zvukový podmaz. Hráčov pritiahne zaujímavá a netradičná téma, tiež špeciálne funkcie o ktoré v tomto slote nie je núdza.

Apocalyptic Wild – slot, ktorý vás zavedie do Mayskej ríše

Apocalyptic Wild prináša 26 výherných línií a sprevádzať hrou nás budú symboly ako napríklad obetný nôž, bumerangy, orol, ocelot, mayská tanečnica, mayský bojovník či mayský zlatý šperk.  Mayský kalendár plní funkciu bonusového symbolu a krištáľová lebka je nevýherným wild symbolom.

Z pohľadu hráčov určite zaujímavá informácia: maximálne možno vyhrať až 161-násobok stávky na jedno roztočenie.

Mayský kalendár sa často spomínal v súvislosti s údajným koncom sveta. Ten sa mal udiať v roku 2012 (našťastie sa predpovede nenaplnili) a možno práve preto výrobca zvolil apokalyptický názov tohto výherného slotu.

Apocalyptic Wild prináša bonusovú hru Kalendár a vysvetlíme vám podrobnejšie, o čo v nej ide. Hra obsahuje scatter symboly 0, 1 a 2. Ak z nich na valcoch poskladáte rok 2012 a teda dva symboly 2, jeden symbol 1 a jeden symbol 0 kdekoľvek, tak získate 10 bonusových hier!

Hra Apocalyptic Wild prináša vzrušujúcu tému z legendárnej ríše Mayov. Odhaľte mayský kalendár a užite si 10 bonusových hier, ktoré vám môžu priniesť skvelé odmeny. Okrem toho si užijete aj množstvo skvelej zábavy, bonusových funkcií a atraktívnych výhier.

Medzi ďalšími novinkami od Adell v ponuke kasína MonacoBet nájdeš napríklad tieto sloty: 4×4 Fruits, Bay of Pirates, Blind Wild, Cinema 81, Cold and Hot, Diamonal 81, Fixi-Dixi, Fruit Joker 81, Fruit Joker 81 II, Game of Castles, Halloween Night, Jin-Jang, Kingdom of Vampires, Royal Fruits, Secret of the Castle, Way to Hell, Western Story, Wild Fall, Zodiac X alebo Zombie´s Attack.