Nový výrobca v kasíne MonacoBet! Vyskúšaj 23 nových hier od Adell

Nový výrobca v kasíne MonacoBet! Vyskúšaj 23 nových hier od Adell

Online kasíno MonacoBet opäť rozširuje svoju ponuku výherných automatov! Pribudol nový výrobca slotov Adell a z jeho dielne si môžete užiť 23 nových hier.

Kasíno MonacoBet získava čoraz silnejšie meno na trhu. Jedným z dôvodov je neustále sa rozširujúca ponuka výherných automatov. V septembri pribudlo napríklad 20 nových hier od spoločnosti Apollo Games a tiež 9 slotov od nového výrobcu GameArt.

Prešlo len niekoľko týždňov a MonacoBet informuje hráčov o tom, že do ponuky pridáva ďalšieho nového výrobcu – Adell. Portfólio výherných slotov rozšírilo o 23 hier od tohto dodávateľa.

Nový výrobca v MonacoBet – Adell a 23 noviniek

Už teraz si môžeš vyskúšať niektorú z noviniek – 4×4 Fruits, Bay of Pirates, Blind Wild, Cinema 81, Cold and Hot, Diamonal 81, Fixi-Dixi, Fruit Joker 81, Fruit Joker 81 II, Game of Castles, Halloween Night, Jin-Jang, Kingdom of Vampires, Royal Fruits, Secret of the Castle, Way to Hell, Western Story, Wild Fall, Zodiac X alebo Zombie´s Attack.

Medzi novinkami od českej spoločnosti Adell v online kasíne MonacoBet si vyberie určite každý. Rozličné témy, žánre, pestré bonusové funkcie či počet valcov. Keďže sa blíži „dušičkové“ obdobie, do pozornosti dávame slot Halloween Night.

Päťvalcová hra s troma radmi symbolov a 11 výplatnými líniami. Tematikou, ako už názov napovedá, je Halloween. Bonusová hra, jackpot s troma úrovňami, wild a mystery symboly – užijete si halloweensku noc, ako ešte nikdy!

Online kasíno MonacoBet výrazným spôsobom rozširuje ponuku nielen výherných automatov, ale aj výrobcov. Odteraz si môžete užívať zaujímavé sloty od českej spoločnosti Adell. 23 nových kúskov v ponuke spomínaného online kasína prinesie poriadnu dávku zábavy, hazardu, adrenalínu a pre niektorých šťastných hráčov aj skvelých výhier.

Stačí si vybrať slot podľa svojho vkusu, roztočiť valce, poriadne sa zabaviť a pokúšať svoj osud. Blíži sa „dušičkové“ obdobie, tak prečo si neskúsiť práve Halloween Night?

Postupne vám formou našich recenzií budeme predstavovať aj ďalšie novinky od spoločnosti Adell, ktoré online kasíno MonacoBet pridalo do svojej bohatej ponuky.