Age of Troy (recenzia hry) – preneste sa do čias Tróje a Sparty

Age of Troy (recenzia hry) – preneste sa do čias Tróje a Sparty

Age of Troy vás prenesie do čias Tróje a Sparty. Porazte armádu Sparťanov, ochráňte Parisa a Helenu Trójsku. A získajte zaujímavé výhry.

Ak ste niekedy snívali o tom, že budete bojovníkom v trójskej vojne, keď trójska ríša bojovala so Sparťanmi – je čas zahrať si Age of Troy – epický adventúrny automat od tvorcov EGT.

Na tých najodvážnejších bojovníkov čaká veľa odmien, bojujete s Achilom, pomôžete poraziť spartskú armádu a ochránite Paris aj Helenu Trójsku.

Dostanete tiež príležitosť vyhrať bonus free spinov za ochranu posvätného Chrámu bohov, zatiaľ čo musíte skrotiť trójskeho koňa.

Age of Troy vás prenesie do čias trójskej vojny

Hra má 5×3 herných valcov. Na obzore budú zreteľne viditeľné červené plachty Sparťanov zatiaľčo princ Paris a krásna Helena Trójska s hrôzou sledujú bitku, ktorá sa strhla po ich milostnej schôdzke.

Počas celého dobrodružstva môžete získať množstvo lákavých výhier vrátane hrncov s trójskym zlatom, ktoré platia až 4 000 mincí.

Môžete tiež vyhrať až 8 000 mincí za Achillovu prilbu potom, čo ste ho porazili. 8 000 mincí za pomoc pri porážke sparťanskej armády. Za pomoc Helene z Tróje dostať sa do bezpečia bude tvojou odmenou 10 000 mincí. Bezpečný prechod princa Parisa má hodnotu až 20 000 mincí.

Ochrana Sacred Temple of the Gods pred Sparťanmi je spôsob, ako vyhrať 12 roztočení zadarmo, ktoré sú vyvolané výskytom 3 symbolov chrámu.  Ako by ste od tejto hry o Tróji čakali, nebezpečný trójsky kôň sa môže vydať na divokú cestu – skvelou správou je, že keď to urobí, nahradí všetky symboly výplatných tabuliek v snahe vytvoriť ešte dobrodružnejšie ceny.

Nech už trójsky kôň prinesie akékoľvek výhry v hre Gamble Feature ich môžete zdvojnásobiť. Jednoducho správne odhadnite, či bude hracia karta červená alebo čierna, a svoju výhru môžete zvýšiť až 5-násobne.

Hra Age of Troy prináša 20 výherných línií, množstvo dobrodružstva, skvelej zábavy a atraktívne bonusové možnosti. Vyskúšať si túto hru môžete buď naostro za peniaze, alebo aj vo verzii zadarmo čisto pre zábavu v kasíne eTIPOS.sk.

Ďalšie recenzie zaujímavých hier si môžete prečítať TU.