After Dark (recenzia hry): Vyskúšaj novinku od E-gaming v Kasíno Monaco

After Dark (recenzia hry): Vyskúšaj novinku od E-gaming v Kasíno Monaco

Kasíno Monaco rozšírilo svoju ponuku hier o 20 kúskov od spoločnosti E-gaming. Jedným z nich je hra After Dark, ktorú si podrobnejšie predstavíme.

Užívajte si Halloween po celý rok a pripravte sa na strašidelný zážitok, ktorému nechýba ani humor, ani veľké výhry pre tých šťastnejších.

Ide o  výherný slot vytvorený spoločnosťou E-Gaming. Zameraný je na priaznivcov hororu a strachu. O desivé príšery a tvory skrývajúce sa v tme núdza rozhodne nebude. Ak máte odvahu postaviť sa im tvárou v tvár, môžete vyhrať jackpot. 

Predstavujeme After Dark, čo prináša táto novinka v Kasíno Monaco?

After Dark má jednoduchú tému a relatívne jednoduchú grafiku, čo však neznamená, že hra nemá vôbec charakter.

Tmavé a červené pozadie evokuje plamene, ktoré olizujú herné valce. Jasné a dobre viditeľné symboly. Ovládacie tlačidlá v spodnej časti hernej obrazovky pomerne diskrétne.

Stručne povedané, táto hra vsádza na jednoduchosť a klasickú strašidelnú tému, aby upútala hráčov. Výsledok je celkom presvedčivý, bez toho, aby bol revolučný.

Hra má 5 valcov a 5 pevných výherných línií. Najvyššia výhra je 500-násobok stávky. V hre je niekoľko špeciálnych funkcií, ako napríklad wild symbol, ktorý sa rozširuje. Kocky označené 1,2,3 a 4 môžu spustiť multiplikátory výhier.

Zábavná a strašidelná  hra s halloweenskou tematikou a decentnou grafikou. 

Pomerne solídne výhry, nečakajte ale nič výnimočné. Je tu niekoľko špeciálnych funkcií. Ako už bolo povedané, After Dark je relatívne nenápadný automat. 

Ďalšie recenzie hier si môžete prečítať TU.