Might of Light (recenzia): Po stopách gréckych bohov v MonacoBet

Might of Light (recenzia): Po stopách gréckych bohov v MonacoBet

Online kasíno MonacoBet nedávno rozšírilo svoju ponuku o 10 výherných automatov od spoločnosti e-gaming. Predstavíme vám ďalšiu z nich – Might of Light.

Kasíno MonacoBet nedávno pridalo do svojej ponuky výherných automatov desať noviniek od spoločnosti e-gaming. Nedávno sme vám predstavili recenziu Vigorous Knights. S týmto slotom sme sa preniesli do detských rozprávkových čias, ktorým vládli draci, rytieri a princezné.

Vydajte sa za gréckymi bohmi v kasíne MonacoBet

Tentoraz sa zameriame na slot Might of Light a vydáme sa po stopách gréckych bohov. Tematikou tejto hry je antická mytológia a symboly gréckych bohov ako napríklad Zeus, Héra či Poseidon nemôžu chýbať. Každý z bohov má k dispozícii aj svoju zbraň ako hrom, trojzubec či luk.

Novinka v MonacoBet má výborné grafické spracovanie aj kvalitný hudobný doprovod. Je to päťvalcová hra so štyrmi radmi symbolov a 50 výhernými líniami. Slot Might of Light patrí medzi špičku v teoretickej návratnosti stávok (RTP), ktorá dosahuje hodnotu až 98 %.

V tomto slote nie je núdza o bonusové funkcie. Bonusové respiny spustia štyri symboly Zeusa na prvom valci. Symbol wild je jednoducho nápis WILD a tradične nahrádza všetky chýbajúce symboly na výhernej línii okrem scatter symbolu.

Nemôže chýbať ani funkcia free spinov, v tomto prípade potrebujete na valcoch nájsť minimálne tri scatter symboly, ktoré prinesú 10 voľných roztočení.

Táto novinka v online herni MonacoBet poteší všetkých priaznivcov antickej mytológie a gréckych bohov. Plusmi sú výborné grafické spracovanie aj hudobný doprovod. Taktiež nadpriemerná návratnosť stávok (RTP) a bonusové funkcie medzi ktorými nechýbajú wild symbol, respiny a free spiny.

Vydajte sa po stopách gréckych bohov a možno nájdete svoju životnú výhru!