40 Lucky King (recenzia hry) – Staň sa šťastným kráľom

40 Lucky King (recenzia hry) – Staň sa šťastným kráľom

Hra 40 Lucky King je klasický ovocný automat, ktorý nikdy nevyjde z módy. Slušne pobaví a môže priniesť aj zaujímavé výhry

Lucky King sa asi rozhodol dbať na odporúčania lekárov a dal sa na zdravú stravu plnú ovocia. Áno, hra 40 Lucky King je predstaviteľom klasických ovocných automatov. Tento kúsok je od spoločnosti EGT.

Hra má päť valcov a ponúka 40 výherných línií. Pri názve hry by ste možno očakávali v pozadí noblesne týčiaci sa kráľovský hrad alebo niečo podobné, no v tomto prípade tvorcovia kreativite uzdu rozhodne nepopustili.

V hre máte na výber z 15 druhov stávok – najnižšia je na 40 kreditoch a najvyššia na 2 400 kreditoch za roztočenie.

Buďte opatrní, pretože zodpovedajúce symboly sa po každej výhernej kombinácii vznietia v plamennej guli.

40 Lucky King bez vzrušujúcich bonusových funkcií, absentujú roztočenia zadarmo

Zuby ponoríte do šťavnatých výhier v hodnote až 2,5-násobku stávky zakaždým, keď vám padne výherný rad čerešní, citrónov, pomarančov alebo sliviek.

Zaistíte si chutné výhry v hodnote až 5-násobku stávky, keď trafíte výhernú líniu so strapcami hrozna alebo melónov.

Zvonenie zlatých zvonov bude hudbou pre vaše uši, pretože to znamená, že vás povolajú na kráľovský hrad, aby ste zhromaždili výhry v hodnote až 7,5-násobku stávky. A bude to váš šťastný deň, kedykoľvek sa šťastných 7  zoradí do celej výhernej línie. A do vrecka dostanete až 25-násobok svojej stávky.

Hra 40 Lucky King prináša aj niekoľko špeciálnych symbolov. Kráľ s bradou dáva pocítiť svoju prítomnosť na druhom, treťom a štvrtom valci ako mocný divoký symbol. Je jediným symbolom, ktorý neuvidíte v ohni. Namiesto toho sa kráľ trochu zasmeje.

Znak dolára predstavuje dobre platiaci symbol. Kedykoľvek sa ich objaví päť v rovnakom roztočení, prinesú vám 500x vašej stávky.

Hra neprináša vzrušujúce bonusové funkcie ako roztočenia zadarmo a podobne. Ale nájdete tu funkciu hazardu, keď po výhre môžete skúsiť zdvojnásobiť svoju stávku. Jednoducho tipujete, či bude karta červená alebo čierna.

40 Lucky King prináša štvorúrovňový tajomný jackpot, ktorý sa spúšťa náhodne. Vyberáte z dvanástich kariet, cieľom je odhaliť tri karty rovnakej farby.

Túto hru si môžete vyskúšať v kasíne eTIPOS.sk aj vo free verzii zadarmo.

Ďalšie zaujímavé recenzie hier si môžete prečítať TU.