30 Spicy Fruits (recenzia): Ovocná klasika s dávkou pikantnosti

30 Spicy Fruits (recenzia): Ovocná klasika s dávkou pikantnosti

Ovocná klasika so štipkou korenia. Ak hľadáte niečo jednoduché na odreagovanie, pritom so šancou na zaujímavé výhry, tento kúsok z dielne EGT je práve pre vás!

Päť valcov, tridsiatka výherných línií, vysoká úroveň volatility. Zaujímavé výhry, v niektorých prípadoch až do výšky tisíc násobku vašej stávky.

Ovocná klasika s pikantným nádychom: To je 30 Spicy Fruits

Radšej majte teda nablízku pohár vody, aby ste sa schladili, keď pri hre 30 Spicy Fruits bude príliš horúco!

V porovnaní s inými ovocnými automatmi prináša táto hra viac pikantnosti pokiaľ ide o bonusové herné funkcie.

Nemáte radi ovocie? Zdravé, šťavnaté, plné vitamínov a minerálov a plné chuti? V 30 Spicy Fruits nájdete aj niečo nezvyčajnejšie. Okrem obvyklých ovocných symbolov napríklad aj ohnivú pálivú chilli papričku.

Horúco bude nielen po výhernej línii, keď obrazovku ozdobia zaujímavé ohnivé animácie, ale najmä keď sa na výplatnej línii objaví päť symbolov chilli papričiek, ktoré vám prinesú 1000 – násobok vašej stávky.

Táto hra od EGT síce nemá ohromujúcu grafiku a neprináša ani žiadnu inovatívnu tému. Ale na druhej strane poskytuje jednoduchosť, oddych, možnosť zaujímavej výhry. Pridá trochu pikantnosti do inak niekedy možno trochu fádnych ovocných tém.

Hru 30 Spicy Fruits si môžeš užiť napríklad v kasíne eTIPOS.sk. Rovnako ako aj ďalšie zaujímavé hry z dielne EGT. A nezabúdaj, že v kasíne eTIPOS.sk máš stále možnosť zabojovať o EGT jackpot.

Ďalšie recenzie zaujímavých hier si môžeš prečítať TU.