V kasíno eTIPOS.sk sa prepisovala história! Padol Amusnet Jackpot vo výške 70 096 €

V kasíno eTIPOS.sk sa prepisovala história! Padol Amusnet Jackpot vo výške 70 096 €

Kasíno eTIPOS.sk zažilo nedávno rekordný zápis do svojej histórie! Šťastný výherca „rozbil“ Amusnet Jackpot vo výške 70 096 €.

Bomba, ktorá vybuchla hneď v úvodných dňoch nového roka! Aj tak by sa dal nazvať kúsok, ktorý sa podaril hráčovi s menom Xpe***, ktorý v kasíno eTIPOS.sk vyhral historicky najvyšší Amusnet Jackpot. Podarilo sa mu vyhrať neuveriteľných 70 096 €.

Tento hráč má pred sebou hneď skraja nového roka veľmi príjemné starosti a to naplánovať si, ako vyhraté viac ako dva milióny bývalých slovenských korún využije. Zábava, cestovanie, vzdelanie alebo si vyhratú sumu odloží? Tieto veľmi príjemné otázky bude riešiť v nasledujúcom období.

V kasíno eTIPOS.sk sa prepisovala história! Rekord v Amusnet Jackpote prekonaný o zhruba 20 000 €

Vráťme sa na časovej osi späť do októbra 2022, keď padol dovtedy najvyšší Amusnet Jackpot vo výške 50 229 €. Hráč s menom Xpe*** tento triumf prekonal o zhruba 20 000 €! Pre ďalších potenciálnych výhercov nastavil latku poriadne vysoko.

Životný zážitok a životnú výhru spomínanému výhercovi priniesla obľúbená hra 100 Burning Hot. Valce roztočil za vyšší vklad, ale potvrdilo sa staré známe „risk je zisk“. V tomto prípade to vyšlo priam rozprávkovo krásne a Xpe*** si odniesol 70 096 €.

Jeho zlatý zásah môže byť inšpiráciou pre ďalších milovníkov hazardnej zábavy a krásnym dôkazom, že sny sa plnia. Možno práve na teba sa usmeje šťastie a trafíš Zlatý multilevel jackpot v hodnote okolo 40 000 € alebo EGT jackpot na najvyššej úrovni okolo 30 000 €.

Kasíno eTIPOS.sk neustále prináša skvelé jackpotové možnosti pre všetkých hráčov. Navyše usilovať o tieto kráľovské výhry môžeš s najširšou ponukou hier na domácom trhu. Vybrať si dokáže zaručene každý podľa svojich preferencií a vkusu.

Spomínaná online herňa neustále rozširuje bohatú ponuku svojich hier a zvyšuje kvalitu ponúkaných služieb. Nezabúdajme ani na atraktívnu kasínovú ligu, ktorá beží aj v mesiaci január alebo na Exclusive turnaje, v ktorých sa pravidelne hrá o lákavé výhry.

Všetky tieto lákadlá a ešte oveľa viac nájdeš pod jednou strechou – na stránkach online kasíno eTIPOS.sk!