Nadupané novinky v kasíno eTIPOS.sk: Ktorú skúsiš ako prvú?

Nadupané novinky v kasíno eTIPOS.sk: Ktorú skúsiš ako prvú?

Zábava plnými dúškami! Kasíno eTIPOS.sk servíruje bohatú porciu atraktívnych nových hier. Ktorú z nich ochutnáš ako prvú?

81 Joker Fruits

Vráť sa do osemdesiatych rokov minulého storočia s touto klasickou ovocnou hrou v retro štýle. Štvorvalcový slot od spoločnosti Synot Games prináša 81 výherných línií, na ktorých môžeš poskladať zaujímavé výhry. Zatočenia zdarma ani obľúbené multiplikátory nemôžu chýbať.

Chilli Fruits

Hovoríš si občas, že ťa klasické ovocné automaty nudia? Tak v tom prípade tomu pridaj trochu grády a poriadne si hru okoreň! Veľké a poriadne pikantné chilli papričky sú v tejto hre wild symbolmi a tešiť sa môžeš na poriadne ostrú zábavu na piatich valcoch s desiatimi výhernými líniami. Zaujímavý prírastok do ovocnej rodinky v kasíno eTIPOS.sk.

Blazing Bull

Hra, ktorá sa vymyká všetkých konvenciám a zaužívaným pravidlám! Netradične roztáčate až šesť valcov a navyše pripravte sa na nadpriemerne vysokú návratnosť stávok – až 97,42 %. Na hráčov čaká pekné prírodné prostredie so zvieracími symbolmi, ako napríklad medveď, orol, puma a vlk. Najvyššie platiacim symbolom je rozžeravený býk a wild symbolom lapač snov. Netradične vysoký je tiež počet výherných kombinácií, až 4 096.

Blazing Bull

zdroj: Kalamba Games

Kasíno eTIPOS.sk prináša pirátsku novinku, ktorá stojí za to

Caribbean Anne

Mesiac v splne osvetľuje zamračenú oblohu a pirátska loď s kapitánou Anne sa jemne hojdá vo vánku vetra. Zatiaľ čo palmy na tajomnom tropickom ostrove čakajú na prichádzajúcu búrku. Nie, to nie je citácia z nejakej pirátskej dobrodružnej knihy, ale opis prostredia, ktoré vás čaká v hre Caribbean Anne. Slot s pirátskou tematikou rozohráte na piatich valcoch a so symbolov môžete poskladať 40 výherných kombinácií. Poteší až 97,83 % priemerná návratnosť stávok.

Okrem spomínaných aspektov ako nádherné grafické spracovanie, zaujímavá téma a vysoká priemerná návratnosť stávok poteší určite aj široká škála rozličných bonusov. Zakaždým, keď sa divoká pirátka Anne objaví na valcoch, tak zlatý rám ohraničí miesto, kde tento symbol pristál. Rám zostáva na svojom mieste počas desiatich nasledujúcich zatočení. Po desiatich zatočeniach sa každý ohraničený snímok premení na symbol divokého multiplikátora. Nechýba ani bonusová hra s bezplatnými zatočeniami.

Hľadajte na valcoch symboly lebiek s prekríženými hnátmi a odomknite si bronzový, strieborný či dokonca zlatý jackpot. Pirátska tematika je pomerne bežná, ale slot Caribbean Anne sa vymyká klasickým pirátskym štandardom.

Nálož noviniek v ponuke kasíno eTIPOS.sk rozhodne stojí za vyskúšanie!