Mexický týždeň v MonacoBet: Hraj o 40 free spinov každý deň

Mexický týždeň v MonacoBet: Hraj o 40 free spinov každý deň

Aktuálny týždeň v online kasíne MonacoBet sa nesie v duchu Mexika. Čakajú na teba štipľavé odmeny a hráš o 40 free spinov každý deň!

Mexiko – krajina kaktusov, tequily a štipľavého jedla. Štipľavé odmeny ti prináša Mexický týždeň v online kasíne MonacoBet, ktorý práve prebieha. Hráš o 40 free spinov počas každého jedného dňa!

Mexický týždeň v MonacoBet so šancou získať 40 free spinov každý deň

V týždni od 3. do 9. októbra 2022 prebieha akcia s mexickou tematikou v spomínanej online herni. Počas celého týždňa máš šancu nazbierať dokopy až 280 free spinov. Mexická kuchyňa nikdy nechutila lepšie!

Počas hracieho dňa potrebuješ pretočiť na ľubovoľnej valcovej hre (výhernom automate) minimálne 50 €. Najmenšia stávka, ktorá sa ráta do tohto objemu – 0,10 € na spin.

Bonus, ako tradične, môžeš získať len jedenkrát počas hracieho dňa. Ale tých je počas trvania akcie Mexický týždeň dokopy sedem a teda sedem šancí získať 40 free spinov.

V kasíne MonacoBet si na Mexický týždeň pre hráčov nachystali skvelé hry. V pondelok to rozbehol Jack and the Mystery Monster, utorok sa niesol v znamení 243 Mexicana a stred týždňa patril originálnemu slotu Monkey Slots.

Štvrtok sa ponesie v duchu Grand Gems, v piatok to bude obľúbený slot Diamondz, sobota patrí hre Dragons of Fortune a Mexický týždeň zakončí slot Hunter´s Spirit.

Online kasíno MonacoBet prináša hráčom zaujímavé tematické týždne. Stretli sme sa už s Ohnivým týždňom, Antickým týždňom či Mystery týždňom.

Spomínaná online herňa baví hráčov nielen zaujímavými tematickými akciami s možnosťou získania skvelých bonusov. Ale neustále rozširuje svoju ponuku výherných automatov, z ktorej si každý priaznivec hazardnej zábavy dokáže vybrať.

Trochu vás nalákame – ak ste nestihli využiť Mexický týždeň, nabudúce vás v kasíne MonacoBet čaká zaujímavý Safari týždeň!