eŽreby v TIPOS kasíno: Otvor Strieborný mešec, vysypať môže až 20 000 €

eŽreby v TIPOS kasíno: Otvor Strieborný mešec, vysypať môže až 20 000 €

eŽreby v TIPOS kasíno majú nový zaujímavý prírastok. Otvor Strieborný mešec, ktorý ti môže vysypať až 20 000 €.

Strieborný mešec s hlavnou výhrou 20 000 € novinkou v sekcii eŽreby v TIPOS kasíno

Strieborný mešec je novinka medzi eŽrebmi v TIPOS kasíno. Zakúpiť si ho môžeš za 1 € a maximálna výhra je 20 000 €. Žreb Strieborný mešec obsahuje herné pole reprezentované dvoma mešcami, ktoré ukrývajú 12 symbolov. Cieľom hry je po zotretí nájsť zhodu aspoň troch identických symbolov. V hre sú tieto symboly: strieborný mešec, žaluď, pivo, kniha, sviečka, koruna, elixír, drahokam, klobúk, chmeľ, podkova, kľúč, lampáš, štvorlístok, mapa, fajka, prsteň, presýpacie hodiny, guľa, hviezda, poklad.

V eŽrebe Strieborný mešec nájdeme aj bonusový symbol Zlatá minca a tento žreb obsahuje aj extra hru. Hráč získava výhru po nájdení troch identických symbolov. Ak odkryje bonusový symbol Zlatá minca, získa výhru uvedenú pod týmto symbolom. V prípade, že sa hráčovi podarí zotrieť tri symboly Strieborný mešec, získa hlavnú výhru 20 000 €. Zaujímavý je aj symbol Extra hra, po ktorého zotretí sa spustí extra hra, v ktorej hráč získa jeden z farebných mešcov a po jeho otvorení môže získať ďalšiu výhru.

eŽreby v TIPOS kasíno dostali nový atraktívny prírastok a ich ponuka naberá na kvalite. Už skôr tento mesiac pribudol aj nový eŽreb Cash 5 €, v ktorom je hlavná výhra závratných 100 000 €. Podrobnejšie sme o tomto eŽrebe informovali TU.