eŽreby v TIPOS kasíno: Novinka Cash 5€ ti môže priniesť až 100-tisíc eur

eŽreby v TIPOS kasíno: Novinka Cash 5€ ti môže priniesť až 100-tisíc eur

eŽreby v TIPOS kasíno nedávno zaznamenali nový prírastok. Novinka Cash 5€ sa zaradí medzi eŽreby s najvyššou maximálnou výhrou v ponuke, hráči môžu získať až 100-tisíc eur.

eŽreby v TIPOS kasíno: Novinka Cash 5€ ti môže priniesť maximálnu výhru až 100 000 €

Cash 5€ ti môže priniesť poriadny cash! eŽreby v TIPOS kasíno majú nový prírastok do rodiny, novinka Cash 5€ sa dá zakúpiť za 5 € a ponúka maximálnu hlavnú výhru až v hodnote 100 000 eur. Zaradí sa tak medzi eŽreby s najvyššou potenciálnou maximálnou výhrou.

Žreb Cash 5€ obsahuje jedno herné pole, ktoré je rozdelené na dve časti. V hornej časti nájdeme štyri symboly Hviezda pod nápisom Výherné čísla a ukrýva výherné čísla. V dolnej časti žrebu sa nachádza 16 symbolov Hotovosť pod nápisom Vaše čísla a ukrýva čísla s hodnotami možných výhier alebo bonusové symboly. Cieľom hry Cash 5€ je dosiahnuť zhodu čísel z poľa Výherné čísla s číslami v poli Vaše čísla alebo získanie bonusových symbolov Balík peňazí a Hviezda.

Výhra vzniká, keď sa po odkrytí herného poľa zobrazia zhodné čísla z poľa Výherné čísla s číslami v poli Vaše čísla. V prípade, že sa namiesto čísla zobrazí v sekcii Vaše čísla symbol Balík peňazí, hráč vyhrá hodnotu uvedenú pod týmto symbolom. Ak sa namiesto čísla zobrazí symbol Hviezda, tak hráč vyhráva súčet všetkých hodnôt uvedených pod číslami označených symbolmi Hviezda. Na jednom žrebe je možné získať viac ako len jednu výhru.

eŽreby v TIPOS kasíno: novinkou Cash 5€

zdroj: TIPOS kasíno