Crazy spiny v TIPOS kasíno: Bav sa a zbieraj voľné točenia!

Crazy spiny v TIPOS kasíno: Bav sa a zbieraj voľné točenia!

Zabávaj sa a zbieraj voľné točenia. Sú tu obľúbené Crazy spiny v TIPOS kasíno!

Crazy spiny v TIPOS kasíno

Poriadna dávka akcie v TIPOS kasíno. Spoj príjemné s užitočným, zabávaj sa a zbieraj popri tom voľné točenia. Od 1. mája do 9. mája prebieha akcia Crazy spiny. Počas tohto obdobia má každý hráč šancu získať voľné točenia a zažiť s nimi ďalšiu skvelú zábavu. Navyše získa aj možnosti na parádne odmeny.

Stačí hrať vybrané výherné sloty v TIPOS kasíno každý deň počas trvania akcie a zbierať free spiny. Výherný môže byť každý slot, je len na tebe, ktorý si vyberieš. Každý deň zbieraš voľné točenia do inej hry. Free spiny ti budú pripísané automaticky po splnení podmienky a využiť ich môžeš do 5 dní!

Čerešničkou na torte je, že okrem free spinov hráš počas akcie Crazy spiny aj o atraktívne kasínové jackpoty v TIPOS kasíno. Zlatý TIPOS Jackpot presiahol sumu 120 000 eur, Amusnet Jackpot na najvyššej úrovni má hodnotu okolo 45 000 eur, Kajot Joker Bonus na najvyššej úrovni takmer dosiahol 40 000 eur.

A to rozhodne ešte nie je všetko! Synot Progressive Bonus na zlatej úrovni presiahol 20 000 eur, na diamantovej úrovni 15 000 eur. A rovnako o 15 000 eur sa hrá v Jackpot Apollo Games na zlatej úrovni a tiež TIPOS Jackpot na striebornej úrovni.

Nielen desiatky free spinov môžeš získať v rámci akcie Crazy spiny, ale navyše hráš aj o desiatky tisíc eur v nadupaných jackpotoch v TIPOS kasíno. Tak neváhaj a roztoč to!