5 najbohatších hráčov pokeru: Poznáte ich?

5 najbohatších hráčov pokeru: Poznáte ich?

Predstavujeme vám päť najbohatších hráčov pokeru. Borcov, ktorí na obľúbenej kartovej hre zarobili neuveriteľné čiastky!

5 najbohatších hráčov pokeru

Dan Bilzerian – 150 miliónov dolárov

Za jednu noc dokázal v pokeri vyhrať aj viac ako 10 miliónov dolárov. Je známy riskantným štýlom hry. Jeho obrovské bohatstvo však nepochádza ani zďaleka len z hrania pokeru. Má niekoľko investícií v iných oblastiach. Okrem toho sa uvádza, že jeho otec Paul Bilzerian mu od raného veku založil fond, ktorý vytvoril jeho základný kapitál. Prezentuje sa aj ako herec a má obrovský vplyv na sociálnych sieťach.

Phil Ivey – 100 miliónov dolárov

Génius a legenda vo svete pokeru. Starý otec ho učil hrať poker s piatimi kartami a pravidlá pokeru sa naučil už v ranom veku. Vyhral desať náramkov na prestížnom podujatí World Series of Poker.

Chris Ferguson – 80 miliónov dolárov

Jeho kariéra bola ako na hojdačke. Vo svete pokeru si zažil vrcholy aj pády. Na konte má šesť náramkov z World Series of Poker. Pred pár rokmi oznámil odchod do dôchodku. No bez pokeru nevydržal, vrátil sa a opäť sa stal šampiónom.

Doyle Brunson – 75 miliónov dolárov

Americký profesionálny hráč pokeru. Aktuálne má už 87 rokov. Viac ako 50 rokov profesionálny pokerový hráč! Stále žijúca legenda obľúbenej kartovej hry. Na konte má 10 náramkov World Series of Poker. V roku 2018 odohral svoj posledný turnaj. Užíva si zaslúžený odpočinok a zarobené milióny.

Daniel Negreanu – 50 miliónov dolárov

Prvýkrát sa vo svete profesionálneho pokeru objavil ako 21-ročný. Patrí nielen medzi najbohatších a najúspešnejších hráčov v histórii pokeru, ale aj medzi najobľúbenejších.