V kasíne Svet hier Niké hráš o jackpoty každú hodinu

V kasíne Svet hier Niké hráš o jackpoty každú hodinu

Kasíno Svet hier Niké ti prináša možnosť hrať o jackpot každú hodinu. Spoznaj všetky tri typy jackpotov v tejto online herni.

Spomínaná online herňa je rajom pre každého milovníka hazardnej zábavy. Široké spektrum výherných automatov, ktoré neustále naberá na kvalite a rozširuje sa o nové zaujímavé kúsky. K tomu tradičné stolové hry ako ruleta či blackjack v rozličných variantoch.

V kasíne Svet hier Niké padajú jackpoty každú hodinu

Každý hráč veľmi dobre vie, že hazardné hry nie sú len o zábave, ale aj o výhrach. Svet hier Niké ti ponúka tri rôzne typy jackpotov, ktoré ti bližšie predstavíme. Najlukratívnejší z nich je Mega Jackpot, ktorý samozrejme prináša najvyššiu potenciálnu výhru. Aktuálne sa pohybuje na úrovni viac ako 30 000 €.

Máš možnosť bojovať aj o Denný jackpot, ktorý sa nepohybuje v desaťtisícoch, ale v tisícoch eur. Napokon, v kasíne Svet hier Niké môžeš vyhrávať jackpoty každú hodinu. Áno, čítaš správne! Hodinový jackpot odmeňuje šťastných hráčov každých 60 minút. Na webe spomínanej online herne môžeš sledovať, ako prebieha odpočítavanie času do konca hodiny a aktuálnu výšku jackpotu. Ten sa pohybuje na úrovni niekoľko stoviek eur, čo rozhodne tiež poteší.

Ak ste nový hráč, urobte si jednoduchú nike registráciu a začnite vyhrávať.

Z ponuky výherných automatov stačí vybrať tie s označením JACKPOT a môžeš usilovať o niektorú z nadupaných výhier. Výborná správa: na to, aby si mohol získať jackpot, stačí, že hráš jedno roztočenie za 0,10 €. Jackpotové výherné automaty nemusia nevyhnutne potešiť len samotným jackpotom, ale hráš o výhry v hodnote až 10 tisíc násobku tvojej stávky.

Mega jackpot, denný jackpot alebo hodinový jackpot. Svet hier Niké má pre svojich hráčov pripravené neustále zaujímavé odmeny a tiež zaujímavé hry na výber. Len nedávno sme vás informovali o tom, že pribudlo do ponuky päť nových výherných slotov – Čert a Káča – Cesta z Pekla, Hot Wild 5, Jin-Jang, Burning Fruits a Apocalyptic Wild.

V tejto online herni myslia aj na priaznivcov stolových hier, pretože ponuku nedávno rozšírilo 7 nových hier od spoločnosti EASIT.