V kasíne Svet hier Niké bude poriadne horúco: Spoznaj päť nových hier

V kasíne Svet hier Niké bude poriadne horúco: Spoznaj päť nových hier

Poriadne horúco bude v online kasíno Svet hier Niké. Či už si vyberieš cestu do samotného pekla alebo radšej ochutnáš horúce ovocie. Spoznaj päť noviniek!

Päť noviniek predstavilo kasíno Svet hier Niké

Čert a Káča – Cesta z pekla

Kto by nepoznal kultovú rozprávku od Boženy Němcovej? Práve na motívy tohto príbehu spracovala spoločnosť Tech4Bet tento výherný automat. Čert, Káča, kňažná alebo junák – čakajú na teba nielen tieto rozprávkové symboly, ale aj rozprávkové výhry. Tie ti dokážu zabezpečiť násobitele výhier (3,4, alebo 5-krát) a tiež expandujúci wild symbol.

Čert a Káča - Cesta z pekla

zdroj: Tech4Bet

Hot Wild 5

Pekelná výprava môže byť zaujímavá, ale čo tak ochutnať trochu horúceho ovocia? Hot Wild 5 rovnako ako predošlý slot poteší hráčov expandujúcim wild symbolom alebo špecialita v podobe náhodne dopadajúcich scatter symbolov.

Skúste šťastie s najpopulárnejšími kasínovými hrami na nike casino.

Jin-Jang

Svet hier Niké tentoraz pozýva na dobrodružnú výpravu do stredovekej Číny, odoláš? Privítajú ťa typické motívy ďalekého východu a symboly ako napríklad zlaté zvieratá, zelení draci a samozrejme, symbol Jin-Jang. Päť valcov ponúka štyridsiatku výherných kombinácií a lákajú aj možnosti získania free spinov.

Jin-Jang

zdroj: Niké

Burning Fruits

Horiace ovocie čaká len na teba a rovnako aj horúce výhry. Klasický ovocný motív, ale expandujúce divoké symboly pri výherných kombináciách môžu spraviť poriadnu horúčavu aj na tvojom konte

Apocalyptic Wild

Medzi novinkami v kasíne Svet hier Niké nechýba ani tento vydarený slot od spoločnosti Adell. S ním môžeš zavítať do legendárnej ríše Mayov a užiť si symboly ako napríklad obetný nôž, bumerangy, orol, ocelot, mayská tanečnica, mayský bojovník či mayský zlatý šperk.

Bonusovým symbolom je mayský kalendár a nevýherným wild symbolom krištáľová lebka. Bonusová hra Kalendár je špecialitou tohto slotu – poskladaj rok 2012 (čísla na valcoch) a 10 bonusových hier máš vo vrecku.

Ak hľadáte vzrušenie z hazardných hier, tak niké je vaša ideálna destinácia.

Apocalyptic Wild

zdroj: Adell

Svet hier Niké v čerstvej nádielke noviniek prináša rôznorodé témy. Či si vyberieš čertov z horúceho pekla, horúce ovocné sloty, orientálnu Čínu alebo radšej zavítaš do legendárnej ríše Mayov. Výber je len na tebe a tvojich preferenciách. Zaručene sa však budeš skvele baviť.