Svet hier Niké odpálil skvelú akciu: Mrazivý 15 % Cashback

Svet hier Niké odpálil skvelú akciu: Mrazivý 15 % Cashback

Online kasíno Svet hier Niké odštartovalo parádnu akciu a aj ty môžeš získať svoj 15 % Cashback.

Máj tradične patrí hokejovým majstrovstvám sveta, ktoré sa v tomto roku odohrajú v lotyšskej Rige a fínskom Tampere. Pokiaľ nepatríš medzi športových fanúšikov, tak nemusíš zúfať. V súvislosti so spomínanými majstrovstvami sveta v hokeji štartuje online kasíno Svet hier Niké už v predstihu skvelú a zaujímavú akciu. Čaká na teba mrazivý 15 % cashback.

15 % mrazivý cashback v online kasíno Svet hier Niké

Akcia prebieha od 24. apríla do 31. mája 2023 a zúčastniť sa môžeš aj ty. Ako na to? Uskutočni jednorazový vklad na svoje stávkové konto v minimálnej výške 3 000 €. Po realizácii tohto vkladu ti bude aktivovaný cashbackový bonus po dobu nasledujúcich 15 dní.

Hrať môžeš ľubovoľnú hru z ponuky online kasína Svet hier Niké (sekcia Kasíno aj sekcia Hry). Nárok na mrazivý cashback vo výške 15 % máš do 15 kalendárnych dní od uskutočnenia jednorazového vkladu v minimálnej výške 3 000 €.

Po splnení podmienok máš nárok na výšku odmeny 15 % zo svojej zápornej bilancie. Napríklad: prehráš 100 eur v stanovenom období, tak dostaneš späť 15 % a v tomto prípade 15 eur. Nárok na bonusovú odmenu ti vzniká výlučne z uzatvorených kôl.

Hrať hazardné hry vo vašom obľúbenom online kasíne niké sk nebolo ešte nikdy také jednoduché.

Uži si majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji v kombinácii s atraktívnymi hrami v online kasíne Svet hier Niké. A užiť si ich naplno môžeš aj vďaka mrazivému 15 % cashbacku.

Možno ťa zaujme niektorá z noviniek, ktoré čerstvo rozšírili ponuku hier. Putovanie africkou divočinou v slote Africa Wild, cesta do horúceho pekla v slote Way to Hell alebo ovocný slot odohrávajúci sa priamo vo vesmíre 243 Space Fruits.

Bez ohľadu na to, ktorú hru z bohatej ponuky si vyberieš, neváhaj a využi mrazivý 15 % cashback. Napokon, kto ti v dnešnej dobe vráti niečo z toho, čo stratíš? V termíne od 24. apríla do 31. mája 2023 ti online kasíno Svet hier Niké vráti 15 % tvojej negatívnej bilancie, samozrejme za splnenia vyššie uvedených podmienok.

Tohtoročný svetový šampionát v ľadovom hokeji si vychutnáš naplno aj s hraním obľúbených kasínových hier. Tak neváhaj a toč!