Svet hier Niké predstavil nové hry: Africká divočina alebo cesta do pekla?

Svet hier Niké predstavil nové hry: Africká divočina alebo cesta do pekla?

Online kasíno Svet hier Niké predstavilo nové hry a rozhodne sa máš na čo tešiť! Vydáš sa za dobrodružstvom do africkej divočiny alebo radšej na cestu do horúceho pekla?

Päť nových hier predstavilo online kasíno Svet hier Niké – tri z dielne spoločnosti Tech4Bet a dve od Adell. Nová dávka hazardnej zábavy a nové možnosti na pekné výhry čakajú.

Svet hier Niké predstavil päť zaujímavých noviniek

Africa Wild

Snívaš o pravom africkom safari? Nemusíš ani nikam cestovať, stačí si vychutnať dobrodružnú výpravu do africkej divočiny z pohodlia domova. Zaži množstvo zábavy so slotom Africa Wild, vytoč si tri pumy a s nimi bonusovú hru s free spinmi.

Way to Hell

Jazda africkým safarim nebolo dobrodružstvom podľa tvojho gusta? Tak čo cesta rovno do pekla? Diabolské symboly, 27 výherných línií a démonická vládkyňa čakajú práve na teba. Rovnako ako v predošlom slote, ani v tomto prípade nechýbajú voľné roztočenia.

Skontrolujte si nike kurz, aby ste sa uistili, že máte vždy tie najlepšie šance na výhru.

243 Space Fruits

Horúca Afrika, horúce peklo a čo príde tentoraz? Svet hier Niké myslelo aj na priaznivcov obľúbených ovocných výherných automatov. Pochutnaj si na šťavnatých ovocných symboloch priamo vo vesmíre a vytoč si svoju výhru. Uži si naplno vylepšenú 243-líniovú verziu a s galaktickým wild symbolom násob svoje výhry až 16x.

81 Simply Ways

V jednoduchosti je krása. Slot s názvom 81 Simply Ways je toho pekným dôkazom a ukáže ti, že aj bez špeciálnych efektov, animácií či množstvu bonusových funkcií môžeš zažiť parádnu zábavu. Vyskladaj si na 81 výherných líniách svoju šťavnatú výhru.

Wild Joker 25

Vitamínov z ovocných slotov nikdy nebude dosť a preto Svet hier Niké medzi novinky zaradil aj hru Wild Joker 25. Wild symbol či free spiny sú samozrejmosťou. Ale samozrejmosťou rozhodne nie je vysoká priemerná výhernosť, ktorá dosahuje až 97 percent. Na štyroch valcoch skladáš výhry v rámci 25 výherných línií. Dve hviezdy (scatter symboly) kdekoľvek na valcoch ti prinesú tri free spiny. Uži si zábavu v retro štýle ako z old schoolovej herne!