Svet hier Niké hlási novú vlnu hier od e-gaming

Svet hier Niké hlási novú vlnu hier od e-gaming

Online kasíno Svet hier Niké hlási novú vlnu hier od spoločnosti e-gaming. Do ponuky výherných automatov pribudlo päť nových kúskov.

Svet hier Niké zásobuje milovníkov hazardnej zábavy novou dávkou zábavných a zaujímavých hier od spoločnosti e-gaming. Za posledné dva týždne rozšírilo svoju ponuku o 20 nových slotov a teraz pridáva ďalších 5 noviniek.

Vigorous Knights

Výherný automat, ktorý ťa prenesie do rozprávkového sveta plného bytostí ako rytieri, princezné či draci.

Rytieri zachraňujúci princeznú pred nebezpečnými drakmi, to je rozprávkové klišé, ktoré vás bude sprevádzať týmto slotom. Ale zlatí rytieri rozhodne ako klišé nepôsobia. Títo vám ako wild symbol prinášajú dvojnásobne vyššie výhry! Znie to až rozprávkovo krásne? Sme predsa v slote s rozprávkovým motívom.

Vigorous Knights sa hrá na piatich valcoch, dovedna je v hre 14 rôznych symbolov a 20 výherných línií. Okrem spomínaných rytierov, princezien a drakov vás budú hrou sprevádzať napríklad aj symboly mečov, kráľovského žezla či bojovníka.

Skúste svoje šťastie s najpopulárnejšími slotovými hrami na nike automaty.

Ako bolo spomenuté, wild symbolom tejto hry je zlatý rytier. Klasicky plní funkciu zástupnú – dokáže nahradiť chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii a navyše zdvojnásobiť výhry. Tajomný muž v červenej kapucni plní funkciu scatter symbolu. V prípade, že uvidíte tento špeciálny symbol na valcoch trikrát, môžete sa tešiť na bonusovú hru s 10 free spinmi,

Špecialitkou je, že k bonusovým free spinom môžete vytočiť aj špeciálny symbol, ktorý v bežnej hre neuvidíte. Ide o symbol Troch rytierov, ktorý je expandujúcim wild symbolom. To znamená, že sa môže roztiahnuť až na celý kotúč.

Vigorous Knights

zdroj: e-gaming

Svet hier Niké v ďalšej vlne noviniek od e-gaming rozšírili aj tieto hry:

Apparatus

Vydajte sa s týmto atraktívnym slotom od spoločnosti e-gaming v kasíne Svet hier Niké na výlet do robotickej budúcnosti. Na piatich valcoch vás budú sprevádzať roboty a všetko s nimi súvisiace. K dispozícii je tridsiatka výherných línií a nechýbajú wild a scatter symboly. Práve scatter symboly vás určite budú zaujímať najviac, nakoľko vás zavedú do bonusovej hry o free spiny (v závislosti od počtu scatter symbolov možno získať 7,15 alebo 30 voľných roztočení). Atraktivitu slotu Apparatus zvyšuje funkcia respin v bonusovej hre. Výlet do budúcnosti, nech sa páči, nasadať!

Apparatus

zdroj: egaming

Flaming Spins

Výherný automat s návratnosťou stávok (RTP) až do 98 % určite poteší každého hráča. Ovocná klasika s moderným spracovaním horiaceho ovocia rozhodne zaujme. V tomto vydarenom kúsku od spoločnosti e-gaming dominujú plamene, v ktorých môžete nájsť parádnu výhru. Je to päťvalcový výherný automat s 20 výhernými líniami. Wild symbol je v tomto prípade netradične zobrazený nápisom WILD SYMBOL v zlatej farbe. Scatter symboly sú v tejto hre až dva – zvon a hviezda.

Využite špeciálne ponuky a získajte nike bonus pri registrácii alebo pri hraní obľúbených hier.

Nightmare Squad

Nič pre hráčov, ktorí sa boja hororov, strašidiel či duchov. Originálny strašidelný motív hry zaujme už na prvý pohľad. Je to kúsok z dielne e-gaming. Hrá sa na piatich valcoch a štyroch riadkoch. V hre je dvadsať výherných línií. Atraktivite tejto hry pridávajú aj bonusové funkcie a symboly. Okrem klasického wild symbola tu nájdeme Náhrobný kameň, Extra wild symbol či Mystery symbol.

Nightmare Squad

zdroj: e-gaming

Mountain Legends 2

Pokračovanie obľúbeného dobrodružstva odohrávajúceho sa v horskom prostredí. Krásna grafika, zaujímavá téma a to všetko so štyrmi symbolmi na valci a s 20 výhernými líniami.