Svet hier Niké rozširuje ponuku hier: 5 noviniek od e-gaming

Svet hier Niké rozširuje ponuku hier: 5 noviniek od e-gaming

Nová porcia zábavy a napätia! Online kasíno Svet hier Niké rozširuje svoju ponuku výherných automatov o päť noviniek od spoločnosti e-gaming.

Svet hier Niké prináša päť nových slotov od e-gaming

Svet hier Niké doslova rozmaznáva hráčov a dôkazom je rozšírenie ponuky výherných automatov o päť nových kúskov z portfólia spoločnosti e-gaming. Vyskúšaj novinky a roztoč valce slotov Triple Wild Seven, Primal Age, Mountain Legends, Super Star 27 alebo Multi Spin. Tri z nich vám predstavíme bližšie:

Primal Age

Máte pocit, že moderná doba pôsobí až príliš hekticky a rýchlo? Tak sa vráťte aspoň na chvíľu do prehistorických čias, keď nemuseli ľudia riešiť nič iné okrem svojej obživy. Nájdite medzi praľudmi a mamutmi svoju výhru. Výhernosť výherného automatu je 97 %. Päťvalcový slot so štyrmi radmi a 20 výhernými líniami pobaví témou aj grafikou. Zaujímavé sú napríklad symboly písmen a čísel, ktoré sú vyskladané z kameňov. Wild symbol klasicky doplní výhernú kombináciu, no má tiež funkciu rozšírenia a konečnú výhru násobí dvakrát. Scatter je bonusový symbol, vďaka ktorému môžete získať 10 free spinov, stačí na to vytočiť si aspoň tri tieto symboly.

Primal Age

zdroj: egaming.cz

Mountain Legends

Svet hier Niké vás pozýva zažiť dobrodružstvo v horskom prostredí so symbolmi divokých zvierat, táborákového ohňa či nádherného panoramatického výhľadu na prekrásnu krajinu. Priemerná výhernosť tohto slotu od spoločnosti e-gaming dosahuje nadštandardnú úroveň až 98 %. Symboly výrobca rozložil na piatich valcoch a troch radoch, výherné kombinácie možno poskladať na 20 líniách. Určite vás zaujímajú bonusové funkcie a ani tie, samozrejme, v hre Mountain Legends nemôžu chýbať. Keď nájdete tri Scatter symboly Horského výhľadu v rámci druhého, tretieho a štvrtého valca, spustíte bonusovú hru s 10 free spinmi. Spomínaný symbol Táboráka – wild symbol – nahrádza tradične chýbajúce symboly na výhernej línii a navyše každý aktívny symbol Táboráka na výhernej línii násobí výhru dvakrát!

Mountain Legends

zdroj: e-gaming.cz

Super Star 27

Super Star 27 je jednoduchá a priamočiara hra, ktorá sa hodí, ak práve nemáte náladu na nič komplikovanejšie. Prináša klasickú tému a zaujímavé možnosti na výhru. Jednoduchá, intuitívna hra, klasická téma. Oddychovka do pohody aj nepohody. Všetko jasné hneď od začiatku. Trojvalcová hra, 27 výherných línií. Najčastejšie uvidíte typické ovocné symboly. Prinášajú výplaty od 2 do 10- násobku vkladu. Ďalšími symbolmi v hre Super Star 27 sú žolíci, BAR, červené číslo 7, zlaté zvončeky či Mystery Symbol (hviezda). Potrebné je trafiť veľa kombinácií za sebou, aby hráč dosiahol naozaj veľkú výhru. Hra našťastie má aj nejaké bonusové funkcie. Jednou z nich je wild symbol, ktorý nahrádza akýkoľvek iný symbol. Tri divoké (wild) symboly na jednej výplatnej línii prinášajú 30-násobok stávky.

Super Star 27

zdroj: e-gaming.cz