Pozor, pozor! V kasíne Svet hier Niké hráš o Mega Jackpot 100 tisíc €

Pozor, pozor! V kasíne Svet hier Niké hráš o Mega Jackpot 100 tisíc €

Zaútoč na Mega Jackpot v online kasíne Svet hier Niké, ktorý dosiahol magickú hodnotu 100 000 €.

Mega Jackpot v kasíne Svet hier Niké dosiahol magickú hranicu 100 000 €

Výhra, ktorá ti môže zmeniť život. Mega Jackpot v online kasíne Svet hier Niké prekročil magickú hranicu 100 000 € a teraz je ten pravý čas na to, aby si sa zapojil a zabojoval o túto luxusnú čiastku. Vyberaj z ponuky hracích automatov tohto online kasína tie s označením JACKPOT a zahraj spin s minimálnou stávkou 0,10 € a si v hre o túto úžasnú jackpotovú výhru.

Okrem bombastického Mega Jackpotu môžeš v kasíne Svet hier Niké vyskúšať aj jednu z piatich noviniek. Vystúpaj na legendárny božský Olymp s hrou Zeus: Wild Thunder alebo si uži kráľovský luxus s psími miláčikmi v slote Doggy Riches Megaways. Divoký Západ otvára svoje brány v hre Respin City – Pablo Diablo a Football on Fire ti dáva možnosť kopať penalty, v ktorých si dokážeš vystreliť až 90 free spinov. Podrobnejšie sme ich predstavili TU.

Inšpiráciou v boji o spomínaný 100-tisícový Mega Jackpot ti môže byť aj pohľad na historicky najvyššie výhry v online kasíne Svet hier Niké.

Sieni slávy dominujú jackpoty vo výherných automatoch a medzi nimi vyčnieva zásah, ktorý padol krátko pred Vianocami v roku 2021. Šťastný výherca vtedy na slote Treasure Mine vyhral neuveriteľnú sumu 1 850 000 eur. Asi aj tebe sa točí hlava už len pri pohľade na toto číslo.

Celkom padli štyri jackpotové výhry, ktoré presiahli magickú hranicu jedného milióna eur. V septembri 2022 sa ďalšiemu šťastlivcovi podarilo trafiť jackpot v hodnote takmer 1,6 milióna eur v slote What the Fox! Megaways. Na tretej pozícii v najvyšších jackpotových výhrach v kasíne Svet hier Niké nájdeme chuťovku, ktorá sa podarila na slote Dragon´s Luck vo februári 2021 – v tomto prípade padla výhra takmer 1,3 milióna eur.

No a zhruba po troch mesiacoch od spomínanej výhry padol ďalší viac ako miliónový jackpot – slot Jewel Scarabs ukázal svoju atraktivitu a odmenil šťastného hráča čiastkou v hodnote 1,12 milióna eur.