Vystúp na božský Olymp. Svet hier Niké predstavuje päť nových hier

Vystúp na božský Olymp. Svet hier Niké predstavuje päť nových hier

Vystúp na božský Olymp, uži si dobrodružstvo z čias Divokého Západu a v ponuke nájdeš niečo aj pre milovníkov futbalu. Toto je päť nových hier v online kasíno Svet hier Niké

Online kasíno Svet hier Niké ti servíruje novú porciu sviežej hazardnej zábavy, ktorá poteší každého milovníka hier. Predstavujeme päť nových slotov, ktoré odteraz nájdeš v ponuke tejto online herne.

Svet hier Niké prináša päť atraktívnych noviniek

Zeus: Wild Thunder

Vystúp s týmto slotom až na legendárny božský Olymp. Zaži s týmto slotom z dielne spoločnosti Synot Games príbeh, ako z diel starovekého Grécka. Špeciálne symboly, free spiny a 40 výherných línií, to všetko čaká na teba. Božsky dobrá zábava a božsky dobré výhry.

Respin Joker 243

Medzi piatimi novinkami v online kasíne Svet hier Niké nemôže chýbať aj niečo pre milovníkov ovocnej klasiky. V tomto prípade to je Respin Joker 243, ovocný slot s 243 výhernými líniami. Päťvalcový výherný automat ponúka poriadne šťavnaté výhry, tak ochutnaj!

Doggy Riches Megaways

Prijmite pozvanie kráľovských psích miláčikov na kráľovský dvor. Čaká na vás kopec skvelej zábavy, ale aj kráľovské výhry. Slot od spoločnosti Red Tiger obsahuje šesť valcov s mechanikou Megaways, vďaka ktorej sa výherné línie môžu rozšíriť až na neuveriteľných 117 649! Ďalšia skvelá novinka v ponuke kasína Svet hier Niké.

Respin City – Pablo Diablo

V tejto hre na teba dýchne závan starého dobrého Divokého Západu. Pokiaľ patríš k milovníkom westernových dobrodružstiev, tak tento slot je pre teba to pravé orechové.

Football on Fire

Tentoraz niečo pre milovníkov najobľúbenejšieho športu sveta – futbalu. Veľmi netradičnú tému sa rozhodli spracovať vo svojom slote vývojári spoločnosti Kajot Games. Hra má veľa špeciálnych symbolov, ale musíme spomenúť ten najzaujímavejší – Scatter Ball. Nájdi tento symbol trikrát kdekoľvek na valcoch a spusti bonusovú hru, v ktorej kopeš penaltu a rozhoduješ, kam vystrelíš loptu. Táto bonusová hra ti môže priniesť až 90 voľných točení.

Vystúpaj na legendárny božský Olymp s hrou Zeus: Wild Thunder alebo si uži kráľovský luxus s psími miláčikmi v slote Doggy Riches Megaways. Divoký Západ otvára svoje brány v hre Respin City – Pablo Diablo a Football on Fire ti dáva možnosť kopať penalty, v ktorých si dokážeš vystreliť až 90 free spinov. Uži si novinky v kasíne Svet hier Niké naplno!