Dobi si konto cez sms a hraj o nový smartfón v kasíne Svet hier Niké

Dobi si konto cez sms a hraj o nový smartfón v kasíne Svet hier Niké

So štedrými ponukami sa pred Vianocami ako keby roztrhlo vrece! Dobi si svoje hráčske konto v kasíne Svet hier Niké cez sms a hraj o nový smartfón.

Dobi si hráčsky účet v kasíne Svet hier Niké cez sms aspoň za 10 € a si v hre o imidžový smartfón

Ponuka, ktorá sa neodmieta! Svet hier Niké ti môže nadeliť pod vianočný stromček novučičký smartfón Samsung Galaxy Z Flip4 5G. Stačí, že si v termíne od 9.12.2023 00:00 do 20.12.2023 23:59 dobiješ svoj hráčsky účet v tejto herni SMS vkladom v minimálnej výške 10 € a máš šancu získať spomínaný smartfón.

Po ukončení súťaže bude vyžrebovaný jeden šťastný výherca, ktorého Svet hier Niké bude kontaktovať na telefónnom čísle, z ktorého bol formou sms platby dobitý hráčsky účet.

Nadeliť si pod vianočný stromček môžeš imidžový véčkový novučičký smartfón, ale to nie je ani zďaleka všetko. V hre je nadupaný Mega Jackpot, v ktorom sa aktuálne hrá už o viac ako 60 tisíc eur.

Nezabúdaj, že až do Štedrého dňa prebiehajú v kasíne Svet hier Niké adventné turnaje. Tretí adventný turnaj je na programe od 14. do 17. decembra a štvrtý adventný turnaj prebehne od 21. do 24. decembra.

A možno si už zaregistroval, že Svet hier Niké prináša aj bohatú ponuku iŽrebov, s ktorými si môžeš online v pohodlí domova alebo kdekoľvek na cestách zotrieť zaujímavé výhry.