iŽreby sú Niké: Zotri si online parádne výhry

iŽreby sú Niké: Zotri si online parádne výhry

iŽreby sú Niké! Zaži skvelú zábavu, stieraj žreby online a máš možnosť získať atraktívne odmeny. Tak neváhaj a zotieraj online.

iŽreby v Niké majú rovnakú mechaniku ako klasické papierové stieracie žreby, ale ich veľkou výhodou je, že ich môžeš stierať kedykoľvek a kdekoľvek. Či si ich zotrieš na počítačí alebo v telefóne v apke, je to len na tebe. Zabávať sa s iŽrebmi môžeš neobmedzene 24 hodín denne.

iŽreby v Niké – v apke či na počítači, zadarmo aj o peniaze

iŽreby sú online žreby a predstavujú spôsob ako si užiť obľúbenú atrakciu mnohých a ako vyskúšať svoje šťastíčko aj bez návštevy jednej z kamenných pobočiek Niké. Sú dostupné stále bez ohľadu na to, kde sa človek nachádza a platia pre ne rovnaké pravidlá ako pre dobré známe klasické stieracie žreby.

Skvelé na iŽreboch v Niké je, že si ich môžeš zahrať klasicky za peniaze, ale aj čisto len pre zábavu v režime zadarmo (klikni na Vyskúšaj). Je to výborné, pretože si vieš zadarmo otestovať jednotlivé iŽreby a vybrať si z nich potom ten, ktorý ťa láka najviac a zahrať si prípadne v režime za peniaze.

V ponuke iŽrebov v Niké si prídu na svoje aj hráči, ktorí majú radi lacnejšie stieracie žreby, aj hráči, ktorí neváhajú kupovať drahšie žreby s vyššími maximálnymi výhrami. V ponuke Niké nájdete iŽreby už od 0,50 eur – Funny Sheep 2 a Egyptian Treasure 2. V oboch prípadoch sú maximálne možné výhry v hodnote 5 000 eur.

Potom nájdeme iŽreby za 1 euro – Amazons, Crazy Fruits a Hot Poker – vo všetkých troch prípadoch je maximálna výhra 10 000 eur. Do tejto strednej cenovej kategórie patrí aj Treasure Island – iŽreb v hodnote 2 eur, na ktorom môžete vyhrať maximálne 20 000 eur.

Napokon sú tu iŽreby v Niké z najdrahšieho súdka. Po 5 eur stoja iŽreby Zlatá 7 (maximálna výhra 100 000 eur), Gems (max. výhra 50 000 eur) a Gold Mine (max. výhra 50 000 eur). Napokon je tu luxusný Millionaires Club, ktorý stojí 10 eur a prináša možnosť maximálnej výhry 100 000 eur.

Či si chceš zahrať čisto len pre zábavu, ale chceš aj zabojovať o atraktívne výhry, tak iŽreby v Niké sú tu pre teba. Buď v apke alebo pri hre na počítači. Na svoje si príde zaručene každý hráč, k dispozícii sú lacnejšie iŽreby doslova za centy so solídnymi výhrami, ale tiež drahšie žreby, ktoré lákajú na vyššie maximálne potenciálne výhry. Stieraj, bav sa a vyhrávaj!