5 nových hier s halloweenskou tematikou prináša Svet hier Niké

5 nových hier s halloweenskou tematikou prináša Svet hier Niké

Kasíno Svet hier Niké si pripravilo pre hráčov nielen atraktívny halloweensky turnaj, ale pridalo do svojej ponuky aj 5 nových hier s halloweenskou tematikou.

Päť nových hier s halloweenskou tematikou v kasíne Svet hier Niké

Blood House

Vstúp do tajuplného sveta kráľa Draculu a upírov! To predsa v halloweenskom období nemôže chýbať. Čaká na teba trojvalcový slot s troma radmi symbolov a piatimi výhernými líniami. Atraktívna bonusová hra, multiplikátor a symboly wild. To všetko čaká na teba.

Mysteria

Svet hier Niké ťa so slotom Mysteria pozýva do sveta tajomstiev. Hľadaj mystery kamene, vďaka ktorým môžeš svoju výhru násobiť do astronomických čiastok.

Demon House

Totálna pecka, ktorú na Halloween chceš hrať! Démonický dom otvára svoje brány a priprav sa na dve verzie tejto hry. Denná verzia beží od 6:00 do 18:00 a večerná verzia je podstatne strašidelnejšia, môžeš si to vyskúšať na vlastnej koži od 18:00 do 06:00. V oboch verziách sa menia herné symboly.

Exorcist

Čo tak pridať trochu hororovej atmosféry? Zahraj sa na vyháňača diablov. Priprav sa na symboly ako anjel, diabol či exorcista (vyháňač diablov). Máš dostatok odvahy, aby si roztočil tieto hrozivé valce?

Book of Spells

V nádielke halloweenskych noviniek v kasíne Svet hier Niké nemôže chýbať ani tajomná Kniha kúziel. Prijmeš pozvánku do sveta čarodejníc, čarovných nápojov a symbolov s magickou tematikou? Otvor Knihu kúziel a vyčaruj si voľné točenia či parádne odmeny.

Uži si Halloween v kasíne Svet hier Niké naplno s piatimi novými hrami s halloweenskou tematikou a nezabúdaj ani na halloweensky turnaj s celkovou dotáciou 11 111 eur.