Halloweensky turnaj v kasíne Svet hier Niké: Hraj o 11 111 eur

Halloweensky turnaj v kasíne Svet hier Niké: Hraj o 11 111 eur

Halloweensky turnaj si pripravilo kasíno Svet hier Niké a hráš v ňom o 11 111 eur. Uži si tie najlepšie hry s halloweenskou tematikou a bojuj o podiel z atraktívnej celkovej dotácie.

Halloweensky turnaj v Svet hier Niké

Halloween v kasíne Svet hier Niké bude mať poriadne grády! Užiješ si tie najlepšie hry s halloweenskou tematikou a počas dvojdňového turnaja môžeš zabojovať o podiel z celkovej dotácie vo výške 11 111 eur. Tento halloweensky turnaj začína v stredu 1. novembra od 00:00:00 a trvá do štvrtka 2. novembra do 23:59:59.

Do halloweenskeho turnaja v kasíne Svet hier Niké sa môžeš zapojiť na všetkých hrách od spoločnosti APOLLO. Do turnaja sa kvalifikujú len spiny s minimálnou hodnotou stávky 0,20 eur. Nie je nutná žiadna registrácia, stačí len splnenie uvedených podmienok.

Systém bodovania do halloweenskeho turnaja: 1 kvalifikovaný spin = 1 bod. Kvalifikovaný spin je každé točenie na hrách od spoločnosti APOLLO s minimálnou stávkou vo výške 0,20 eur. Čím viac hráš, tým viac bodov máš a teda aj vyššiu šancu umiestniť sa vyššie v turnajovom rebríčku a získať lukratívnejší podiel z celkovej dotácie.

Celková dotácia dvojdňového halloweenskeho turnaja v kasíne Svet hier Niké je 11 111 eur a víťaz získa 1 111 eur.

Halloween, ktorý bude mať pre teba tie správne grády! Uži si množstvo zábavy so zaujímavými hrami, porovnaj svoje sily v dvojdňovom turnaji s ostatnými hráčmi a bojuj o čo najlepší podiel z celkovej dotácie.