Padla historicky štvrtá najvyššia výhra v kasíne MonacoBet

Padla historicky štvrtá najvyššia výhra v kasíne MonacoBet

V kasíne MonacoBet sa historická tabuľka najvyšších výhier doslova otriasla v základoch. Padla štvrtá najvyššia výhra celkovo!

Kto nehrá, nevyhrá, ale kto skúša svoje šťastie, na toho sa môže usmiať. Svoje o tom vie šťastný výherca alebo výherkyňa s nickom DIA***46. Za 300 eur si tento výherca alebo výherkyňa prišiel na neuveriteľných 92 300 eur. Takmer 100 tisíc eur na konte, to bude leto!

Štvrtá najvyššia výhra v histórii kasína MonacoBet

Sieň slávy v kasíne MonacoBet sa doslova otriasla v základoch. Spomínaná výhra atakovala TOP 3 historicky najvyšších triumfov v tejto online herni. Zaradila sa presne na štvrté miesto v historickej tabuľke. Doteraz najvyššia výhra bola 140 tisíc eur, na druhom mieste je výhra v hodnote 103 405 eur a elitnú trojku uzatvára výhra 97 249,75 eur.

Nielen o štedré výhry v online herni MonacoBet nie je núdza. Taktiež ani o zaujímavé akcie, v ktorých hráči môžu zažiť kopec dobrej hazardnej zábavy a aj niečo získať. Nezabúdajte, že stále prebieha Antický týždeň, v ktorom môžete získať 15 free spinov každý deň trvania akcie.

Základnou podmienkou na získanie spomínaného bonusu je pretočiť v daný deň trvania akcie minimálne 15€ na ľubovoľnej valcovej hre (výherný automat). Avšak minimálna hodnota spinu, ktorý sa do tejto podmienky počíta, je 0,30€.

V prípade úspešného splnenia uvedenej podmienky získava hráč nárok na spomínaný bonus v hodnote 15 free spinov. Tieto voľné roztočenia možno využiť na konkrétnej hre vybraného dňa a možno premeniť na skvelé výhry. Bonus možno získať len jedenkrát za jeden deň.

Ak vás spomínaná akcia zaujala, máte šancu zabojovať o voľné roztočenia ešte do 12. júna. Neváhajte a skúste využiť ponúknutú šancu. Veď napokon ktovie, či sa niektorému hráčovi nepodarí premeniť získané free spiny na bombastickú výhru, ako sme spomínali v úvode?

Zaujímavé výhry, výborné turnaje, atraktívne promo akcie, skvelí dodávatelia hier a široký výber výherných automatov. To všetko na jednom mieste a ešte oveľa viac nájdete v online herni MonacoBet.