Antický týždeň v MonacoBet je späť! Hraj každý deň o 15 spinov

Antický týždeň v MonacoBet je späť! Hraj každý deň o 15 spinov

Kasíno MonacoBet prináša opäť Antický týždeň! Vráťte sa do starovekého Grécka so zaujímavou akciou a hrajte o 15 free spinov každý deň.

Stabilní hráči online kasína MonacoBet Antický týždeň určite poznajú a nepôjde pre nich o žiadnu novinku. Pre tých, ktorí ale nevedia o čo ide, vysvetlíme ako celá akcia prebieha a čo možno získať.

V týždni od 6. júna do 12. júna prebieha akcia s názvom Antický týždeň a každý deň počas trvania akcie možno získať 15 free spinov.

Základnou podmienkou na získanie spomínaného bonusu je pretočiť v daný deň trvania akcie minimálne 15€ na ľubovoľnej valcovej hre (výherný automat). Avšak minimálna hodnota spinu, ktorý sa do tejto podmienky počíta, je 0,30€.

V prípade úspešného splnenia uvedenej podmienky získava hráč nárok na spomínaný bonus v hodnote 15 free spinov. Tieto voľné roztočenia možno využiť na konkrétnej hre vybraného dňa a možno premeniť na skvelé výhry. Bonus možno získať len jedenkrát za jeden deň.

Vybrané hry dňa počas Antického týždňa v online kasíne MonacoBet

V pondelok môžete pretočiť získané free spiny na dobrodružnej „pecke“ Book of Secrets 6. Utorok vás zavedie do Orientu a free spiny môžete otočiť na výhernom automate Aladdin and the Golden Palace.

Stred týždňa patrí slotu Book of Secrets a vo štvrtok zažijete kopec adrenalínu a skvelej hazardnej zábavy pri hre Book of Spells.

Piatok je pre mnohých najobľúbenejším dňom týždňa. Pretočte získané free spiny a zažite trochu strachu pri výhernom automate Black Mummy. Sobota bude dňom všetkých lovcov. Zahájte lov na zaujímavé výhry so získanými bonusovými free spinmi a hrou Hunter´s Spirit.

Antický týždeň v online kasíne MonacoBet zakončite s parádnou hrou Corsair Queen. Pretože nazbierané voľné roztočenia s krásnou kráľovnou.

Počas siedmich dní trvania akcie môže hráč celkovo nazbierať 105 free spinov (7 dní x 15 free spinov). To znamená 105 možností na skvelú hazardnú zábavu a 105 možností na možno životnú výhru. Zažite to pravé dobrodružstvo počas Antického týždňa!