Odpáľ leto s Happy Days v kasíne MonacoBet

Odpáľ leto s Happy Days v kasíne MonacoBet

Je tu začiatok letných prázdnin a spríjemniť si už aj tak príjemné horúce dní môžete napríklad s Happy Days v kasíne MonacoBet.

Štartuje leto plné zážitkov! A o niektoré z nich sa vám môžu postarať Happy Days v kasíne MonacoBet. Každý deň počas trvania tejto akcie môžete získať bonus 5€ a nezabúdajte použiť promokód „happy“.

Happy Days v kasíne MonacoBet sú späť

Akcia Happy Days prebieha od 30. júna do 3. júla. Každý z týchto dní je pre vás pripravený bonus v hodnote 5€. Čo spraviť, aby ste tento bonus získali? Je to jednoduché, uskutočniť vklad v minimálnej výške 25€ a pretočiť minimálne 50€ na valcových hrách.

Toto potrebujete stihnúť v rámci jedného dňa trvania akcie Happy Days v online herni MonacoBet a bonus je váš. Pripomíname, že bonus v hodnote 5€ môžete získať len jedenkrát za jeden deň. Keďže akcia celkovo trvá štyri dni, tak celkovo môžete na bonusoch vyzbierať 20€.

Nezabúdajte: pri vklade použite promo kód „happy“ a pokiaľ vkladáte prostredníctvom sms, tak kontaktujte podporu.

Kasíno MonacoBet pravidelne zásobuje hráčov nielen zaujímavými promo akciami, ale aj nádielkami nových výherných automatov. Naposledy rozšírilo svoju ponuku o 10 noviniek z dielne spoločnosti e-gaming. Sú to hry 4 spin, Apparatus, Apparatus 2, Mountain Legends, Mountain Legends 2, Might of Light, Multi Spin, Sticky Fruits, Vigorous Knights a Sand´s Treasure.

Niektoré z nich, konkrétne Vigorous Knights a Might of Light sme vám podrobnejšie predstavili v našich recenziách. Nielen zo spomínaných noviniek od e-gaming, ale z celej ponuky hier v MonacoBet si vyberie určite podľa svojho vkusu každý hráč.

Bavte sa so skvelými hrami, užívajte si naplno Happy Days a spríjemnite si začiatok leta zaujímavými bonusmi, ktoré spomínaná online herňa prináša.