Vigorous Knights (recenzia): Rytieri, princezné a draci v MonacoBet

Vigorous Knights (recenzia): Rytieri, princezné a draci v MonacoBet

Vigorous Knights je jednou z horúcich noviniek v online kasíne MonacoBet. Preneste sa s týmto slotom od spoločnosti e-gaming do rozprávkových dôb.

Odvážni rytieri, prekrásne princezné či nebezpeční draci. Nie, toto nie je námet rozprávkovej knižky či rozprávkového filmu. Ale ústredná téma jednej z noviniek v online kasíne MonacoBet. Táto herňa nedávno rozšírila svoju ponuku o 10 nových slotov od spoločnosti e-gaming a Vigorous Knights je jednou z nich.

Rytieri zachraňujúci princeznú pred nebezpečnými drakmi, to je rozprávkové klišé, ktoré vás bude sprevádzať týmto slotom. Ale zlatí rytieri rozhodne ako klišé nepôsobia. Títo vám ako wild symbol prinášajú dvojnásobne vyššie výhry! Znie to až rozprávkovo krásne? Sme predsa v slote s rozprávkovým motívom.

Vigorous Knights sa hrá na piatich valcoch, dovedna je v hre 14 rôznych symbolov a 20 výherných línií. Okrem spomínaných rytierov, princezien a drakov vás budú hrou sprevádzať napríklad aj symboly mečov, kráľovského žezla či bojovníka.

Novinka v MonacoBet Vigorous Knights prináša skvelé špeciálne symboly a bonusové funkcie

Ako bolo spomenuté, wild symbolom tejto hry je zlatý rytier. Klasicky plní funkciu zástupnú – dokáže nahradiť chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii a navyše zdvojnásobiť výhry. Tajomný muž v červenej kapucni plní funkciu scatter symbolu. V prípade, že uvidíte tento špeciálny symbol na valcoch trikrát, môžete sa tešiť na bonusovú hru s 10 free spinmi,

Špecialitkou je, že k bonusovým free spinom môžete vytočiť aj špeciálny symbol, ktorý v bežnej hre neuvidíte. Ide o symbol Troch rytierov, ktorý je expandujúcim wild symbolom. To znamená, že sa môže roztiahnuť až na celý kotúč.

Hra Vigorous Knights, ktorá je jednou z noviniek v online kasíne MonacoBet, prináša atraktívnu rozprávkovú tému. Vrátite sa do detských čias a navyše máte možnosť skvelej zábavy aj výhier. O špeciálne symboly a bonusové funkcie veru núdzu mať nebudete. Tvorcovia sa možno mohli trochu viac vyhrať s grafikou jednotlivých symbolov, niektoré sa totiž na seba dosť výrazne podobajú. Inak ale tomuto slotu nie je príliš čo vytknúť. Prajeme skvelú zábavu a návrat do rozprávkových čias!

Ďalšie recenzie výherných automatov môžete nájsť TU.