Kasíno eTIPOS.sk avizuje zmeny v decembrovej kasínovej lige

Kasíno eTIPOS.sk avizuje zmeny v decembrovej kasínovej lige

Online kasíno eTIPOS.sk avizuje v decembrovej kasínovej lige zmeny. V platnosti ale zostáva bombastická celková dotácia 60 000 €!

Nebol by to mesiac bez obľúbenej kasínovej ligy, aj takéto niečo si určite hovoria pravidelní hráči. Online kasíno eTIPOS.sk v decembrovej edícii prináša určité zmeny. Svoje bodové konto hráči nevylepšia počas vybraných Double days, teda dní, počas ktorých sa nazbierané body počítali do rebríčka dvojnásobnou hodnotou. Okrem Double days nebudú počas decembrovej edície kasínovej ligy ani možnosti na získanie free spinov (voľných roztočení). Celková dotácia súťaže zostáva aj v poslednom kalendárnom mesiaci roku identická, teda 60 000 €.

Kasíno eTIPOS.sk prináša súťaženie a zábavu s kasínovou ligou, ale aj možnosť skvelých jackpotov

Možno ste už stihli zaregistrovať, že kasíno eTIPOS.sk duplo na plyn a pridáva novinky do ponuky hier nie jedenkrát, ale dokonca už dvakrát v týždni. Aj v týchto nových hrách môžete zbierať cenné body do rebríčka kasínovej ligy a zažiť množstvo zábavy. Koncom novembra pridali do ponuky hier päticu v zložení Zeus Wild Thunder, Afriacan Sunset 2, Fruit Joker, Fruity Gold 81 a 4×4 Fruits.

Kasínová liga prináša možnosť vyskúšať nové hry, zbierať body do rebríčka a súťažiť s ostatnými hráčmi o atraktívne bonusy z celkovej dotácie až 60 tisíc eur. V neposlednom rade prináša možnosť zapojiť sa do boja o atraktívne jackpoty. Napríklad Zlatý multilevel jackpot v hodnote 40 tisíc eur rozhodne zaujme, alebo takmer 50 000 eur EGT jackpot na najvyššej úrovni! Netreba zabudnúť ani na Synot progressive bonus na diamantovej úrovni v hodnote okolo 15 tisíc eur. Tri jackpoty a ich celková hodnota prevyšuje sumu 100 tisíc eur, no nie je to paráda?

O skvelú zábavu majú hráči v kasíno eTIPOS.sk zaručene postarané. Zmerajte si svoje sily s ostatnými hráčmi, zbierajte body v kasínovej lige a bojujte o svoj podiel z celkovej dotácie 60 tisíc eur. Pritom skúšajte nové hry, ktoré táto online herňa pridáva do svojej ponuky dokonca 2x týždenne! A možno sa na vás usmeje šťastie a padne vám do lona niektorý z nadupaných jackpotov.