Už dlhé roky produkujú skvelé sloty: Spoznaj Synot Games

Už dlhé roky produkujú skvelé sloty: Spoznaj Synot Games

Stoja za množstvom skvelých hier, už dlhé roky patria medzi európsku špičku v produkcii výherných slotov. Spoznaj bližšie spoločnosť Synot Games!

Synot Games má za sebou množstvo atraktívnych titulov

Synot Games je tím iGamingových nadšencov, ktorí sa neustále snažia o rozličné inovácie a o dokonalosť. S viac ako 30 rokmi predchádzajúcich skúseností v oblasti hrania a hazardných hier vytvárajú originálne hracie automaty s pozoruhodným vizuálom a maximálnou hrateľnosťou. Snažia sa vždy poskytovať špičkovú kvalitu, aby hráči boli nadšení a bavili sa.

Synot Games vyvíja a dodáva kvalitné výherné automaty HTML5.  Portfólio tejto spoločnosti zahŕňa viac ako 100 titulov, ktoré sú certifikované nezávislými akreditovanými skúšobnými laboratóriami (GLI, ITC, TSU) pre viaceré jurisdikcie vrátane Talianska, Španielska, Portugalska, Švédska, Českej republiky, Slovenska, Dánska, Lotyšska, Litvy, Rumunska, Chorvátska, Grécka. , Spojené kráľovstvo, Malta, Holandsko, Bulharsko a Švajčiarsko. Používajú vlastný certifikovaný RNG – generátor náhodných čísel.

Ako súčasť medzinárodne rešpektovanej značky hazardných hier Synot Group spájajú tradíciu a skúsenosti so sviežimi a inovatívnymi prístupmi, čím poskytujú kompletné portfólio pre online aj kamenné kasína. Hry spoločnosti Synot Games sa ľahko integrujú, sú nekonečne pútavé a dostupné na viacerých zariadeniach, platformách alebo jazykoch.

Niet preto divu, že táto spoločnosť je v oblasti herného priemyslu špičkou vo svojom obore v rámci Európy. Už dlhé roky produkuje zábavné a kvalitné hracie automaty a určite aj medzi tvoje obľúbené sloty patria kúsky z ich dielne.

Z produkcie Synot Games je viac ako 130 slotov, medzi najobľúbenejšie patria napríklad Book of Secrets, Hell Mania, Moonlight Fortune, Respin Joker, Lucky Pot, Hunters Spirit, Zeus Wild Thunder, Skull Bonanza, Pixel Reels či Tiki Princess. A môžeme sa tešiť, čo za zaujímavé sloty vyprodukuje spoločnosť Synot Games pre milovníkov kvalitnej hazardnej zábavy nabudúce!