Triky, ako kamenné kasína vytiahnu z hráčov viac peňazí (2.)

Triky, ako kamenné kasína vytiahnu z hráčov viac peňazí (2.)

Je dobré poznať triky, ako kamenné kasína nenápadne dokážu vytiahnuť z peňaženiek hráčov viac peňazí. V prvej časti sme si predstavili štyri z nich, v druhej časti pokračujeme ďalšími.

Bankomaty vnútri kasín

Na prvý pohľad sa to zdá, ako skvelá služba, ktorú kamenné kasína poskytujú hráčom. Bankomaty vnútri kasín, peniaze k dispozícii okamžite a bez toho, aby ste museli opustiť priestor kasína. No bankomaty nie sú vašim priateľom. Obrovské poplatky, pohodlný prístup k tomu, ako premeniť ďalšie peniaze za žetóny a prísť o ne.

Rada: Pred vstupom do kasína si stanovte rozpočet, ktorý si môžete dovoliť minúť. Striktne sa toho držte! Žiadne bankomatové výbery dodatočne v kasíne.

Rafinované programy odmien

Kamenné kasína majú prepracované a rafinované programy odmien. Častokrát hráči podľahnú tlaku a pri blížiacej sa hranici nejakej odmeny začnú hrať viac alebo zvyšovať stávky, aby túto hranicu dosiahli.

Rada: Nenechajte sa očariť rôznymi lákadlami a odmenami zo strany kasín. Veľmi dobre vedia, čo robia! Ak vám dajú odmenu napríklad 300 eur, tak musíte predtým pretočiť na vkladoch niekoľko tisíc eur.

Ďalšie triky, ako kamenné kasína vytiahnu z hráčov viac peňazí

Voľné izby

Veľké kasínové rezorty, ktoré majú aj ubytovacie kapacity, neváhajú ponúkať benefit hráčom vo forme voľných izieb. Dôvod? Aby zostali v rezorte a nasledujúci deň sa vrátili míňať peniaze do ich kasína. Cieľom kasín je prinútiť hráčov hrať čo najviac hazardných hier. Bezplatný nocľah je výborným ťahákom, ako to dosiahnuť. Mnoho hráčov si povie, super, ušetril som za nocľah, o to viac potom prehrajú v kasíne na hrách.

Rada: Radšej si zaplatiť rozumnú cenu za ubytovanie, ako prehrať niekoľkonásobne viac v kasíne.

Bezplatné drinky

Ďalší tradičný trik, ktorý kamenné kasína používajú, aby z peňaženiek hráčov vytiahli viac peňazí. Keď zamierite do kasína za zábavou, tak bezplatné drinky sa vám môžu najskôr zdať ako fantastická služba. Ale pozor! Alkohol znižuje zábrany, zvyšuje sebavedomie hráčov, ktorí sú ochotní viac riskovať. Tým viac prehrávajú a kasína si bezplatné drinky preplatia mnohonásobne!

Rada: V kasíne si dávajte pozor na množstvo vypitého alkoholu, noc by vás mohla vyjsť príliš draho. Jeden či dva drinky sú v pohode, ale viac radšej neriskujte.