Triky, ako kamenné kasína vytiahnu z hráčov viac peňazí (1.)

Triky, ako kamenné kasína vytiahnu z hráčov viac peňazí (1.)

Kamenné kasína majú niekoľko trikov, ktorými vytiahnu z hráčov a ich peňaženiek viac peňazí. Ak sa chystáte zabaviť do kasína, mali by ste ich poznať a nenaletieť im.

Strata pojmu o čase

Prečo myslíte, že sú v herniach a kasínach tmavé sklá, resp. zastreté sklá? Prečo je v záujme kasín, aby neprenikalo dnu denné svetlo? Aby hráči stratili pojem o čase. Videli ste niekedy hodiny v kasíne alebo herni? Nie? Ani ja. Viete prečo? Aby ste stratili pojem o čase. Kamenné kasína sú navrhnuté tak, aby hráčov za každú cenu prinútili zostať ešte o hodinu dlhšie, ešte na ďalšiu hru, na ďalší drink a podobne.

Rada: Nastavte si pred vstupom do kasína budík na telefóne na vopred stanovený čas. Znížite tým pravdepodobnosť, že skočíte na trik kasína a stratíte pojem o čase.

Dizajn kasína a rozmiestnenie strojov a stolov

Kamenné kasína majú precízne navrhnutý dizajn a rozmiestnenie stolov a strojov. Cieľom je vytiahnuť čo najviac peňazí od hráčov. Idete na WC a cestou okolo vás bliká výherný automat s progresívnym jackpotom. Náhoda? Určite nie. Cieľom kasína je nalákať vás na impulzívne hry a stávky.

Rada: Hrajte len hry, ktoré dobre poznáte a v ktorých sa orientujete. Vyhnite sa impulzívnym a náhodným stávkam. Ušetríte veľa peňazí.

Ďalšie triky, ako kamenné kasína vytiahnu z hráčov viac peňazí

Vytvorenie hluku

Určite ste zažili moment, keď ste navštívili kasíno a celým priestorom zaznela zvučka ohlasujúca, že nejaký hráč práve získal jackpot. Okamžite je okolo toho humbug a všetci vidia, že áno, dá sa získať veľká výhra. Podporuje to túžbu hráčov po víťazstve.

Rada: Držte sa svojho plánu a nenechajte sa uniesť tým, ak niekto vyhrá jackpot.

Rýchle odlúčenie hráča od jeho peňazí

Najgeniálnejší spôsob, ako kamenné kasína vytiahnu od hráčov viac peňazí je určite skutočnosť, že ich rýchlo po vstupe oddelia od ich peňazí. Keď vojdete do kasína s 500 eurami v peňaženke, máte k nim vzťah. Viete, ako tvrdo ste museli pracovať, aby ste ich získali. A tak ľahko ich nestavíte do žiadnej hry. No prostredníctvom kasínových žetónov dokážu herne prelomiť toto emocionálne puto hráčov a tí potom stavia v žetónoch viac, ako by stavili v reálnych bankovkách.

Rada: Neberte žetóny ako hracie. Po celý čas si pripomínajte, že sú to reálne peniaze a tak k nim aj pristupujte.