Tipy pre hráčov v kasíne od návštevníka viac ako 100 kasín

Tipy pre hráčov v kasíne od návštevníka viac ako 100 kasín

7 rád od hráča, ktorý navštívil viac ako 100 kasín. Toto sú tipy pre hráčov v kasíne

Kasína sú stvorené na to, aby oddelili ľudí od ich peňazí. Skrátka, majú poskytnúť ľuďom zábavu. Ktorá však častokrát vyjde poriadne draho.

Častokrát počuť, že nejaký neskúsený nováčik si povie – „vyhradzujem si 200 eur na večer, o ktoré prídem“. To je veľmi zlý postoj pred vstupom do kasína či už v online priestore alebo klasického kamenného.

Tipy pre hráčov v kasíne

Kim Eisler navštívil viac ako 100 kasín a vie o čom hovorí, resp. píše. Zhrnul svoje dlhoročné skúsenosti z hrania hazardných hier v kasínach a toto je jeho 7 kľúčových rád:

1 Nerobte vysoké stávky hneď po príchode – Niektorí ľudia okamžite po vstupe do kasína dostanú nával adrenalínu. Trochu sa prejdite, aklimatizujte na prostredie a nepreháňajte to s pitím.

2 Ak máte v pláne hrať stolové hry ako Black Jack, poker či ruletu, najprv si zadarmo natrénujte jednotlivé hry v online kasíne a až potom hrajte naostro za reálne peniaze.

3 Väčšinu priestoru v kamenných kasínach vypĺňajú automaty, pretože tie sú „strojmi na peniaze“. Neexistuje žiadna stratégia na úspech pri hre na automatoch. Kim Eisler odporúča v prípade skorej výhry čistý zisk odložiť a ak máte chuť ďalej hrať, tak len za pôvodnú výšku vkladu.

4 Pri návšteve kasína nemusíte dodržiavať dress code, nie je to Monte Carlo – aj keď obliecť sa slušne do spoločnosti sa určite hodí. Skôr si dajte pozor na to, že v lete to v kasínach vďaka klimatizácii „mrzne“ a pri hrách pri ktorých sa dlhšie sedí, ako napríklad poker, si budete chcieť obliecť niečo teplejšie.

5 Možno to znie šialene, ale dobre si pamätajte, kde ste zaparkovali. Pri návale vzrušenia z hrania v kasíne môžete zabudnúť, kde ste nechali svoje auto. Svoje parkovacie miesto si radšej odfoťte mobilom. Len pre istotu.

6 Zábavný a menej zastrašujúci spôsob ako stráviť príjemný večer v kasíne je sedieť v jednom z barov a hrať video poker. V baroch si tiež môžete zahrať video Black Jack či ruletu.

7 Registrácia na hráčsku kartu. Niektoré kasína poskytujú túto možnosť. Ak netúžite po anonymite, smelo do toho. Môžete získať rôzne bonusy či odmeny.