Prečo online kasína sústredia pozornosť na kryptomeny?

Prečo online kasína sústredia pozornosť na kryptomeny?

Online kasína čoraz výraznejšie sústredia svoju pozornosť na kryptomeny. Vysvetlíme ti prečo!

Prečo online kasína čoraz viac sústredia pozornosť na kryptomeny?

Nepodliehajú inflácii

Zameranie na menu odolnú voči vplyvom všemocnej inflácie je dobrý nápad pre každé podnikanie, online kasína nevynímajúc. Na rozdiel od tradičnej meny má Bitcoin stanovený strop a to eliminuje možnosť, že bude v budúcnosti ovplyvnený inflačným vplyvom.

Decentralizované kryptomeny

Bitcoin je decentralizovaná mena a to znamená, že neexistuje žiadny ústredný orgán, ktorý by dohliadal na transakcie z jedného účtu na druhý. Z tohto dôvodu online kasína môžu vykonávať svoje operácie akýmkoľvek spôsobom, ktorý považujú za vhodný a to bez dozoru ústredných orgánov. Tiež výborná správa pre hráčov žijúcich na území s obmedzením, pretože vďaka kryptomene môžu hrať.

Nulová daň

Online kasína postupne sústredia čoraz viac svoju pozornosť od tradičnej meny na kryptomeny. Jeden z dôvodov predstavuje skutočnosť, že Bitcoin ako mena nepodlieha regulácii. Tým pádom z nej nikto nemôže uplatniť dane a v podstate tieto prostriedky oslobodzuje od daňového zaťaženia. Pre online kasína využívanie kryptomeny zvyšuje zisky už len z hľadiska platenia nulových daňových odvodov.

Anonymita

Transakcie Bitcoinu sú anonymné a hráči môžu posielať svoje peniaze na účet v online kasíne či naopak bez toho, aby prezradili akékoľvek osobné informácie alebo bankové údaje. Online kasína presunutím pozornosti na kryptomeny zvyšujú bezpečnosť a komfort tisíckam hráčov po celom svete a vďaka tomu môžu získať nových klientov.

Globálna mena

Napriek tomu, že Bitcoin nebol v mnohých krajinách prijatý ako prostriedok platby, tak našiel spôsob, ako prerásť do globálnej meny. Navyše transakcie s Bitcoinmi sú jednoduché a rýchle.

Kryptomeny prinášajú množstvo výhod ako hráčom, tak i online kasínam. Preto online herne čoraz viac sústreďujú svoju pozornosť práve na tento typ meny. Anonymita, bezpečnosť, nulové dane, decentralizácia a odolnosť voči inflácii, to patrí medzi hlavné dôvody, prečo získavajú v online kasínach čoraz väčší priestor.