Prečo je kryptomena najlepšia metóda vkladu a výberu v online kasínach

Prečo je kryptomena najlepšia metóda vkladu a výberu v online kasínach

Kryptomena v posledných rokoch ovládla svet. Digitálne meny sa stali tak populárne, že niektoré kasína ich dokonca začali akceptovať ako platobnú metódu. Napriek tomu, že sú pomerne nové, kryptobanking bude pravdepodobne najlepšou možnosťou pre mnohých hráčov.

Kryptomena a benefity platobných metód

Zvýšená bezpečnosť

Jednou z najväčších výhod hazardných hier s kryptomenou je to, že hráčom poskytuje ďalšiu úroveň zabezpečenia. Najlepšie kasína už idú do extrémov, aby udržali hráčov v bezpečí. Avšak hazardovanie s kryptomenami môže vaše transakcie ešte viac zabezpečiť. Najlepšie kasínové stránky používajú najmodernejšiu technológiu šifrovania SSL, aby boli vaše informácie v bezpečí. Tento softvér šifruje vaše osobné informácie, čo hackerom sťažuje krádež. Aj keby ho ukradli, museli by prelomiť šifrovanie, aby ho mohli použiť. Prevody s kryptomenami robí celý proces ešte bezpečnejším. Kasínu nemusíte poskytovať svoje bankové údaje, takže hackeri nemajú čo ukradnúť. Vďaka tomu je transakcia pre hráčov oveľa bezpečnejšia.

Rýchlejšie spracovanie

Kryptomena prináša pre hazardných hráčov aj ďalší benefit a to, že časy transakcií sú rýchlejšie. Všetky kryptomeny sú digitálne, čo znamená, že všetky transfery sú tiež digitálne. To uľahčuje hráčom a kasínu výmenu kryptomien. Vaše peniaze musia často prejsť viacerými kanálmi s inými bankovými metódami. Môže to napríklad schvaľovať vaša banka alebo spoločnosť vydávajúca kreditné karty. Tieto dodatočné bezpečnostné opatrenia vás môžu udržať v bezpečí, ale tiež spomaľujú vaše transakcie. Pri kryptomenách odpadá tento problém, pretože transakcie môžu byť realizované v priebehu niekoľkých sekúnd. Takmer okamžite môžete pridať ďalšie prostriedky do svojho bankrollu, takže vám nič neunikne. Rovnako rýchlo môžete tiež vybrať svoje prostriedky.

Exkluzívne bonusy či nulové poplatky za transfer

Exkluzívne kasínové bonusy

Online kasína sú známe tým, že hráčom ponúkajú rôzne zaujímavé bonusy. Správny bonus vám môže pomôcť zvýšiť váš bankroll a získať ďalšie skvelé odmeny. Mnohé kasína dokonca ponúkajú VIP programy pre svojich najlepších hráčov. Najlepšie kryptokasína majú dokonca k dispozícii exkluzívne bonusy a odmeny pre hráčov, ktorí používajú kryptomenu. Tieto bonusy môžu mať rozličnú podobu a líšia sa od jedného k druhému. Niektoré kasína vás odmenia finančnými prostriedkami navyše, zatiaľ čo iné môžu mať špeciálne programy odmeňovania za používanie kryptomeny. Nielenže hráči získajú prístup k viacerým bonusom, ale tieto ponuky sú často lepšie ako pri využívaní iných bankových metód. Napríklad môžete získať vyššie percento z vkladu alebo viac bezplatných zatočení.

Žiadne poplatky za výmenu

Kryptomena je decentralizovaná, čo znamená, že nie je viazaná na jednu vládu alebo národnú banku. To je obrovská výhoda pre akúkoľvek online transakciu. Ako sme uviedli vyššie, vďaka tomu je rýchlosť transakcie pre používateľov kryptomien oveľa vyššia. Ďalšou výhodou decentralizovanej meny je, že sa nemusíte obávať platenia akýchkoľvek výmenných poplatkov. Pre hazardných hráčov je to obrovský prínos. Nie každé kasíno, na ktoré narazíte, bude sídliť v rovnakej krajine ako vy. V dôsledku toho to môže znamenať, že budete musieť vymeniť svoju menu za inú. Pre používateľov kryptomien to nie je problém, pretože bitcoiny a iné kryptomeny možno používať aj za hranicami. To tiež znamená, že nemusíte platiť poplatky za výmenu. 

Žiadne starosti s infláciou

Kryptomena nepodlieha inflácii

Mnoho hráčov sa v poslednej dobe obrátilo na používanie kryptomeny kvôli vysokej miere inflácie. Hodnota normálnych mien môže stúpať a klesať v závislosti od ekonomiky krajiny, v ktorej sídlia. To môže byť pre hazardných hráčov frustrujúce, najmä ak hodnota klesá. Toto ale nie je problém pre mnohých používateľov kryptomien, pretože mena nepodlieha inflácii. Banky môžu upraviť úrokové sadzby a krajiny môžu tlačiť viac peňazí podľa potreby. Oboje môže spôsobiť, že sa hodnota meny dramaticky zmení. Na druhej strane kryptomeny, ako napríklad Bitcoin, sú iné. Existuje konečný počet bitcoinov, 21 miliónov, ktoré môžu byť v obehu naraz. Vďaka tomu je hodnota oveľa predvídateľnejšia a nie je tak zraniteľná voči inflácii.