Online turnaje vo výherných automatoch a ich štyri nevýhody

Online turnaje vo výherných automatoch a ich štyri nevýhody

Predstavili sme si päť výhod, ktoré prinášajú online turnaje vo výherných automatoch. Ale ako to už býva, každá minca má dve strany… Toto sú ich štyri nevýhody.

Online turnaje vo výherných automatoch a ich štyri nevýhody

Tempo hry

Musíte hrať čo najrýchlejšie, aby ste maximalizovali svoju šancu na výhru. V dôsledku toho môže byť vaša hra niekedy dosť chaotická. Rýchlejšie tempo hry znižuje zážitok zo samotnej hry. Na vychutnávanie bonusových hier alebo funkcií jednoducho nie je čas.

Limitované dostupné hry

Šanca, že si na online turnaji vo výherných automatoch zahráte práve vašu obľúbenú hru, je veľmi nízka. Pre niektorých hráčov to môže byť veľká nevýhoda. Do online turnajov sa hodia len niektoré sloty.

Harmonogram turnaja

Harmonogram turnaja môže pôsobiť pre niektorých hráčov dosť obmedzujúco. Za normálnych okolností ste zvyknutí hrať kedykoľvek sa vám chce a vyhovuje vám to. Online turnaje vo výherných automatoch majú striktné začiatky a konce, ktoré hráči musia dodržiavať. Hráč tak stráca časovú flexibilitu a musí podriadiť hranie rozpisu turnaja. Vaše výhry sa počítajú len počas prísne vymedzeného časového obdobia turnaja.

Žiadne garantované výhry

Rovnako ako pri klasickej hre slotov neexistuje žiadna garancia výhry ani pri online turnajoch. Hráč môže zaplatiť vstupný poplatok, hrať, ale napokon môže odísť z turnaja bez výhry. Tento problém zvyčajne býva ešte výraznejší pri hre na turnajoch s veľkým množstvom hráčov. Túto nevýhodu ale môžete obísť výberom turnajov s nižším počtom hráčov a zvýšiť tak svoju šancu na to, že neodídete s prázdnymi rukami. Okrem toho vyberajte online turnaje vo výherných automatoch s vyšším počtom cien.

Klasické výherné automaty alebo video sloty? Ktoré sú lepšie? Veľké porovnanie nájdete TU.