Online kasína a 6 najvyšších výhier všetkých čias (2.)

Online kasína a 6 najvyšších výhier všetkých čias (2.)

Online kasína prinášajú nielen skvelú zábavu, ale niekedy aj dych berúce výhry. Predstavujeme vám šesť najvyšších v histórii a v druhej časti sa pozrieme na TOP 3.

Online kasína a TOP 3 najvyšších výhier všetkých čias

3. miesto – Hra Mega Moolah, rok 2018, výhra 23,5 milióna dolárov

Víťaz tejto viac ako 20 miliónovej výhry sa rozhodol utajiť svoju identitu. Vieme však, že aj tento výherca, podobne ako Jon Heywood, nehral veľmi dlho, keď dosiahol tento jackpot. Tento jackpot získal po menej ako 50 točeniach. Príbeh hovorí tiež o tom, že šťastný výherca hral jedno točenie len za vklad 0,75 dolárov. Keď hráte o veľké jackpoty, tak vidíte, že na výške vkladov skutočne nezáleží.

2. miesto – Hra Absolootly Mad: Mega Moolah, rok 2021, výhra 23,6 milióna dolárov

Online kasína dokážu písať skutočne neuveriteľné príbehy a toto je ďalší z nich. Druhá najvyššia výhra v histórii online kasín a podarilo sa ju získať hráčovi z Belgicka na slote s tematikou Alice v krajine zázrakov. Takmer 24 miliónov dolárov, ktoré získal, skutočne možno považovať za poriadny zázrak. Pohyblivé valce, multiplikátory a ďalšie bonusové funkcie zohrali svoju rolu pri výhre tohto masívneho jackpotu. Táto výhra by bola najvyššou v histórii, ale výmenný kurz z Eura na americký dolár v roku 2021 zrazil hodnotu tohto triumfu na druhé miesto zoznamu najvyšších triumfov.

1. miesto – Hra Mega Millions, rok 2013, výhra 24 miliónov dolárov

Fínsky hráč si v roku 2013 krátil chvíle hrou na slote Mega Millions a roztočenie v hodnote len 0,25 dolárov mu priniesol obrovskú výhru. Tento progresívny jackpot prepísal históriu online kasína a celkovo hazardného sveta. Bonusové kolo, ktoré šťastného fínskeho hráča priviedlo k tejto impozantnej výhre nebolo viazané na výšku vkladu a preto aj za pár drobných dokázal vyhrať neskutočné milióny.

Možno aj ty nájdeš inšpiráciu v týchto príbehov šťastných výhercov. Niektorým z nich stačilo doslova pár dolárov na to, aby sa stali milionármi a ako vidíš, nie vždy je výška stávky rozhodujúca. Keď sa na teba usmeje šťastie, tak dokážeš obrovské jackpoty získať aj s menšími stávkami.