Online kasína a 6 najvyšších výhier všetkých čias (1.)

Online kasína a 6 najvyšších výhier všetkých čias (1.)

Online kasína potešili dych berúcimi výhrami už množstvo hráčov po celom svete. Toto je šesť najvyšších triumfov všetkých čias!

Online kasína sú na trhu zhruba od polovice 90-tych rokov, ale najvyššie výhry padli v posledných pätnástich rokoch. Pozreli sme sa na najvyššie verejne známe výhry v online kasínach a vybrali sme šesť najväčších. Asi neprekvapí, že vo všetkých prípadoch sa jedná o jackpotové výhry v rámci online hracích automatov.

Online kasína a najvyššie výhry všetkých čias

6. miesto – Hra Mega Fortune, rok 2011, výhra 13,47 milióna dolárov

Istý hazardný hráč v Nórsku mal v roku 2011 problém v noci zaspať a tak sa rozhodol spríjemniť si chvíle hraním online slotov. Ťažká noc sa pre neho premenila na životnú výhru, keď získal jackpot v hodnote 13,47 milióna dolárov. V tom čase išlo o historicky najvyššiu výhru, akú kedy online kasína zažili. O tomto šťastnom hráčovi nie je veľa známe, len to, že išlo o univerzitného študenta a v čase výhry mal len 20 rokov.

5. miesto – Hra Mega Moolah, rok 2020, výhra 16,7 milióna dolárov

Počas pandemického obdobia boli zavreté aj kamenné kasína a preto množstvo hráčov využívalo online kasína. Práve počas tohto obdobia si neznámy hráč zapol slot Mega Moolah, ktorý má nižšiu ako priemernú RTP (priemerná návratnosť stávok), ale usmialo sa na neho šťastie. Vyhral jackpot v hodnote takmer 17 miliónov dolárov a má „vystarané“ do konca života.

4. miesto – Hra Mega Moolah, rok 2015, výhra 17,2 milióna dolárov

Online slot Mega Moolah evidentne oplýva nejakou zázračnou víťaznou aurou. Pretože aj ďalšia pozícia v rebríčku TOP 6 najvyšších výhier, aké online kasína kedy zažili, patrí práve tomuto slotu. V roku 2015 si túto hru zvolil vojak menom Jon Heywood a tento príbeh má skutočne hollywoodske parametre. Pretože tento vojak si len založil účet v online kasíne a pol hodinu po tom vyhral v bonusovom kole viac ako 17 miliónov dolárov. Išlo o progresívny jackpot a konkrétne tento sa zbieral viac ako šesť mesiacov.

V nasledujúcej časti vám predstavíme tri najvyššie výhry, aké online kasína kedy videli.