Najlepšia stratégia na baccarat

Najlepšia stratégia na baccarat

Aká je najlepšia stratégia na baccarat? Je to úplne jednoduché a vysvetlíme si, ako túto netradičnú hazardnú hru hrať, aby ste maximalizovali svoju šancu na úspech.

Najlepšia stratégia na baccarat spočíva v jednoduchosti

Baccarat vo všeobecnosti patrí medzi najlepšie hazardné hry, pretože má veľmi nízky house edge, resp. výhodu kasína oproti hráčovi. Zároveň patrí medzi najviac podceňované hazardné hry vôbec, dokonca mnohí hráči túto hru ani nepoznajú. V našich končinách sa ešte neteší tak veľkej popularite, no v budúcnosti sa to môže zmeniť.

Aká je teda najlepšia stratégia na baccarat? Ako maximalizovať svoju šancu na úspech? Nemusíte namáhať svoj mozog, aby ste našli najlepšiu stratégiu na hranie baccaratu. Jediné, čo musíte urobiť, je staviť na výhru bankára v každom kole. Táto stratégia  znižuje výhodu domu len na 1,06 %.  A to aj potom, čo si kasíno vyberie 5% províziu z výhier bankárov.

Niektorí hráči vám povedia, že najlepšie je riadiť sa stratégiou založenou na vzoroch. Pri sledovaní vzorov buď zvyšujete alebo znižujete stávky, alebo dokonca meníte stávky, podľa toho, ktorá strana vyhráva viac. Tu je príklad: Ruka hráča vyhráva trikrát za sebou. Bežne stavíte na bankára 10 dolárov za kolo. Myslíte si však, že je veľmi pravdepodobné, že vyhrajú v ďalšom kole. Stavíte 30 dolárov na bankára, pretože im údajne patrí  po troch prehrách v rade vyhrať. Teoreticky dáva zmysel, že ak jedna strana veľa vyhráva, potom druhá strana musí vyhrať.

Táto logika však spadá do omylu hráča. Hazardným omylom je myšlienka, že minulé výsledky nejakým spôsobom určujú budúce výsledky. Toto myslenie sa však nevzťahuje na hry s pevnými kurzami, ako je baccarat. Ruka bankára má 51,6% šancu na výhru v každom kole. Tieto šance sa nemenia len preto, že bankár vyhral trikrát za sebou.

Stručne povedané, nemusíte robiť nič fantastické, aby ste boli úspešní v baccarate. Stačí si zakaždým vybrať stranu bankára. Pre zábavu môžete občas vhodiť aj vedľajšiu stávku. Vedzte však, že vedľajšie stávky vám v skutočnosti dávajú nižšiu šancu vyhrať peniaze ako ruky bankára alebo hráča.