Manželský pár oslavoval 30. výročie svadby na Kanárskych ostrovoch: Na dovolenke ich šokovala výhra v lotérii 70 miliónov eur

Manželský pár oslavoval 30. výročie svadby na Kanárskych ostrovoch: Na dovolenke ich šokovala výhra v lotérii 70 miliónov eur

Neuveriteľný príbeh! Britský manželský pár oslavoval 30. výročie svadby dovolenkou na Kanárskych ostrovoch, kde ich príjemne šokovala výhra v lotérii v hodnote neskutočných 70 miliónov eur.

Tak tomu sa povie dvojnásobná dávka šťastia! Britský manželský pár Richarda a Debbie Nuttallovcov postretlo doslova neuveriteľné šťastie. Osláviť svoje 30. výročie svadby sa vybrali na dovolenku na Kanárske ostrovy. Počas tohto pobytu sa dozvedeli o výhre v lotérii v desiatkach miliónov eur.

Oslava 30. výročia na Kanároch a výhra v lotérii 70 miliónov eur

O tomto senzačnom príbehu píše britský Mirror. Manželský pár z mestečka Colne na severozápade Anglicka sa vybrali dovolenkovať na Fuerteventure. Počas druhého dňa svojho dovolenkového pobytu sa dozvedeli fantastickú správu, ktorej v prvom momente ani nedokázali uveriť.

„Všimol som si e-mail od národnej lotérie, v ktorom stálo, že majú ‚vzrušujúcu správa o našom tikete‘. Tak som skontroloval svoj účet v lotérii a videl som, že zostatok sa zvýšil a vyhrali sme 2,60 libry (3,04 eura). Zavrel som teda notebook, dali sme si raňajky a vydali sa na cestu okolo ostrova,“ opisoval Richard, ako ich výhra v lotérii prekvapila.

Na poludnie však dostal ďalší e-mail s výzvou, aby si skontroloval svoj účet. Predpokladal, že ide o nejaký omyl, ale napriek tomu sa opäť prihlásil do svojho účtu. A potom prišiel šok! „Boli sme úplne ohromení, stálo tam, že sme vyhrali viac ako 61 miliónov libier (vyše 71 miliónov eur).“

V prvom momente im napadlo, že ide o nejaký omyl či podvod. Snažili sa preto dovolať do lotériovej spoločnosti, ale bez úspechu, nakoľko mali na dovolenke zlý signál. Ich dcére sa ale podarilo so spoločnosťou spojiť a overila výhru svojich rodičov. Neskôr sa dovolali do lotériovej spoločnosti aj oni, senzačná výhra im bola potvrdená.

Dovolenku na Kanárskych ostrovoch po tejto šokujúcej a pozitívnej správe okamžite ukončili a vrátili sa domov, aby v pokoji premysleli, ako s novo získaným obrovským majetkom rozumne naložiť. Prvé miesto na ich zozname má nový dom, ktorý si chcú kúpiť v rovnakej lokalite, v akej žili doteraz.

Po novom dome si chcú zadovážiť dovolenkové sídlo, ktoré plánujú kúpiť v Portugalsku. Samozrejme, práca pôjde bokom a venovať sa môžu svojim záľubám. Debbie bude čas venovať obľúbenej záhradke a Richard zas golfu. Debbie už dala výpoveď v práci a Richard ako účtovník dotiahne len daňový rok a so zamestnaním skončí tiež.