Ktoré výherné automaty sú najvýhodnejšie? Týchto 5 má RTP na úrovni 99 % a viac

Ktoré výherné automaty sú najvýhodnejšie? Týchto 5 má RTP na úrovni 99 % a viac

Výherné automaty patria medzi najobľúbenejšie hazardné aktivity hráčov. Ktoré z nich sú najvýhodnejšie? Predstavíme vám päť slotov s hodnotou RTP 99 % a viac.

Výherné automaty radíme medzi najvyhľadávanejšie hazardné hry medzi hráčmi – či už v klasických kamenných herniach alebo online kasínach. Pútajú svojou atraktivitou, rozmanitosťou tém, napätím, ktoré prinášajú, možnosťou veľkých výhier a samozrejme, jednoduchosťou hry. Nepotrebujete poznať žiadne špeciálne taktiky či stratégie. Stačí nastaviť výšku stávky a jednoducho roztočiť valce. Ostatné spraví slot za vás.

Faktom ale je, že výherné automaty patria medzi najmenej výhodné hry z pohľadu hráčov. Drvivá väčšina slotov má hodnotu RTP (priemerná návratnosť stávok) na takej úrovni, že výhoda kasína je proste oproti hráčom značná. Ale hráči preferujúci práve výherné automaty rozhodne nemusia zúfať. Na trhu existujú aj sloty s vysokou priemernou výhernosťou, vďaka ktorých využitiu dokážete značným spôsobom znížiť výhodu kasína (house edge).

Priemerná výhernosť (RTP) pri slotoch dosahuje hodnotu 95-96 %. Na trhu ale nájdete dostatok slotov s RTP 97 % a viac. Ba dokonca existujú výherné automaty, ktoré majú RTP v hodnote 99 % a viac! Nie je to sen, ale realita. Len musíte vedieť hľadať kasína, ktoré možnosť hry na týchto konkrétnych slotoch poskytujú.

Výherné automaty s hodnotou RTP 99 % a viac

Predstavíme vám päť výherných automatov, ktorých RTP (priemerná návratnosť stávok) dosahuje práve týchto skutočne luxusných hodnôt.

  • Ocean Princess – Playtech – 99.07% RTP
  • Ugga Bugga – Playtech – 99.07% RTP
  • Mega Joker – NetEnt – 99% RTP
  • Nemo’s Voyage – WMS – 99% RTP
  • Ooh Aah Dracula – Barcrest – 99% RTP

Ako ste si mohli všimnúť, dominujú dva výherné automaty od spoločnosti Playtech. Sloty Ocean Princess aj Ugga Bugga majú priemernú návratnosť stávok v hodnote 99,07 % , čo je doslova fantázia z pohľadu hráčov! V prípade tejto dvojice slotov dokážete znížiť výhodu kasína na 0,93 %.

Medzi ďalšie osvedčené rady, ako zvýšiť svoje šance na úspech pri hraní výherných automatov patrí výber slotov poskytujúcich možnosť progresívnych jackpotov a tiež možnosť získania free spinov, ktoré môžete premeniť na skvelé výhry.

Päť skvelých tipov pre začiatočníkov na výherných automatov sme vám priniesli TU.