5 najlepších tipov na výherné automaty pre začiatočníkov

5 najlepších tipov na výherné automaty pre začiatočníkov

Pýtate sa, ktoré sú najlepšie tipy na výherné automaty pre začiatočníkov? Odporúčame týchto päť!

Čítajte pravidlá

Výherné automaty sú veľmi jednoduché na hranie. Stačí určiť vklad a stlačiť tlačidlo na roztočenie valcov. Práve pre túto výraznú jednoduchosť mnoho hráčov a najmä začiatočníkov, zabúda čítať pravidlá. Môže vás to stáť peniaze! Mnoho slotov s progresívnym jackpotom má špeciálne požiadavky, ktoré musí hráč splniť, aby mal nárok na jackpot. Napríklad aktivovať všetky výherné línie alebo staviť maximálny vklad. Ak nedodržíte stanovené pravidlá, tak môžete prísť o výhru v stovkách tisíc či miliónov eur. Čítajte informácie a pravidlá o výhernom automate vždy predtým, ako začnete hrať.

Jackpot alebo krach

Výherné automaty milujú hráči aj kasína. Prečo? Pretože herne nepotrebujú zamestnávať žiadny personál na ich obsluhu či krupiérov. Okrem toho sloty majú najvyššiu výhodu kasína spomedzi všetkých hazardných hier. Hodnota RTP pri každom slote percentuálne vyjadruje priemernú návratnosť stávok. Čím vyššia táto hodnota, tak tým lepšie pre hráča. Pri slotoch neexistuje stratégia znižujúca výhodu kasína. Odporúčame hrať progresívne alebo jackpotové sloty s možnosťou obrovskej výhry. Odborníci radia: hrať vždy za všetky dopredu stanovené peniaze a buď do krachu alebo do jackpotu.

Ďalšie skvelé tipy na výherné automaty pre začiatočníkov

Online bonusy

Výherné automaty online alebo v kamenných kasínach. Nie je medzi nimi takmer žiadny rozdiel. Až na to, že online máte možnosť zaujímavých bonusov. Povedzme, že máte 500 € na hranie výherných automatov. Existujú online kasína, ktoré vám v rámci uvítacieho bonusu túto čiastku dorovnajú. Namiesto 500 € máte na hranie 1000 € a teda dvojnásobok peňazí na atakovanie jackpotu. Dopredu si ale prečítajte podrobné pravidlá a podmienky bonusov.

Klubové členstvo

Najlepšie kamenné ale aj online kasína ponúkajú hráčom možnosť registrácie do ich klubu. Toto členstvo prináša rozličné výhody a prečo to nevyužiť?

Menej spinov za hodinu

Hovorí sa, že rýchlosť zabíja – na cestách aj v živote. No platí to aj, ak hráte výherné automaty. Ak budete roztáčať valce slotov tak rýchlo, ako dokážete, môžete pokojne odohrať 500-600 spinov (roztočení) za hodinu. Napríklad váš vklad na jeden spin bude 1€, takže každú hodinu riskujete 500-600 na vkladoch. Každý spin vám dáva šancu na výhru jackpotu, ale zároveň čím viac spinov odohráte, tým viac sa na vás prejaví výhoda kasína (house edge). Ak hráte výherné automaty s RTP 95 %, tak kasíno má výhodu 5 % oproti vám. To znamená, že za vsadených 100€ strácate v priemere 5 €. Pri spomínanej frekvencii spinov 500-600 za hodinu vás hra na slotoch môže stáť 25-30 €. Preto odporúčame spomaliť tempo hry. Zahrajte polovicu menej spinov, okolo 250-300 za hodinu a v podstate môžete hrať dvakrát dlhšie.