Hraj Keno a vyhni sa prehrám: Toto odporúča expert

Hraj Keno a vyhni sa prehrám: Toto odporúča expert

Ak obľubuješ Keno a chceš sa vyhnúť prehrám, tak nasledujúce odporúčanie experta by si nemal prehliadnuť.

Keno má obrovskú popularitu aj v online kasínach. Táto hra prináša veľa zábavy a je vzrušujúca, pretože prináša možnosť vyhrať obrovské peniaze za pár eur. Ak chcete odísť ako víťaz, tak musíte vedieť, ako hrať. Preto sa môže zísť niekoľko tipov od expertov. Uvedieme vám tipy, ktoré prezradil expert Jason Gray, ktorý viac ako desaťročie pracoval na manažérskej pozícii v kasínach v Las Vegas. Riadil aj jeden z mála zostávajúcich Keno salónikov v „meste hriechu“.

Ako hrať Keno a uspieť? Toto odporúča expert

Hraj 6-8 čísel

Keno má viac verzií a vo väčšine z nich môžete hrať 1 až 20 čísel. Čím viac čísel hráte, tak tým vyššia bude potenciálna výplata. Môže sa to zdať lákavé, ale v tomto prípade viac neznamená lepšie. Výplaty sa síce zvyšujú s pridanými číslami, ale zvyšuje sa aj výhoda kasína. Keno patrí medzi hazardné hry,  v ktorých má kasíno veľkú výhodu, konkrétne medzi 30-40 %. Zlatý stred je 6-8 čísel, pretože stále máte šancu na vysokú výhru, ale zároveň nie je až tak vysoká výhoda kasína.

Vyskúšaj viactiketové Keno

S rozmachom online kasín pribúdajú rozličné variácie hry Keno ako huby po daždi. Nájdeš ich skutočne obrovské množstvo a spomínaný expert Jason Gray odporúča vyhľadať viactiketovú verziu Kena. Je to hra, pri ktorej sa žrebuje jedna sada čísel, ale môžeš hrať súčasne s viacerými tiketmi. Z hľadiska výhody kasína je tento variant hry omnoho výhodnejší. Výhodou viactiketovej verzie Kena je, že dokážeš pokryť viac čísel, čo ti dáva celkovo lepšiu šancu na výhru. A keď chytíš čísla, ktoré sa prekrývajú na viacerých tiketoch, tak výhry rastú exponenciálne. Keď trafíte vo viactiketovom Kene do čierneho, tak to rozhodne stojí za to!

Progresívny jackpot

Progresívny jackpot už nie je len doménou hracích automatov. Niektoré online kasína ponúkajú progresívny jackpot aj v Kene. Znamená to, že výška jackpotu stúpa v závislosti od výšky stávok hráčov. V rozpore s prvým odporúčaním: ak online kasíno vyžaduje podať 10 čísel, aby si sa kvalifikoval na progresívny jackpot, tak ich podaj.

Po skvelej výhre ber a utekaj

Posledná rada odborníka je jasná: ak trafíš peknú výhru, neváhaj, ber a utekaj. V tomto prípade prestaň hrať a riskovať. Keno je typ hry bum alebo krach a bola by škoda nevyužiť naplno, keď trafíš bum.