Hazardné hry online za kryptomeny? 10 výhod, ktoré to prináša (1.)

Kryptomeny už neodmysliteľne patria do súčasnej doby. Aj čo sa týka hazardných hier. Ak hráte online za krypto, tieto výhody to prináša!

Hráte online za kryptomeny? Na tieto výhody sa môžete tešiť

Rýchlejšie transakcie

Online kasína sa snažia, aby poskytovali hráčom čo najrýchlejšie bankové transakcie finančných prostriedkov. Ale aj tým najlepším herniam sa stáva, že prevody peňazí trvajú pár dní. Spracovanie peňazí rôznymi metódami zaberá určitý čas. Ak využívate kryptomeny, tak s týmto problémom sa nebudete stretávať. S digitálnou menou sú vklady aj výbery komfortnejšie a rýchlejšie.

Vylepšené bankové limity

Hráči často kvôli využitiu kryptomeny získajú výhodnejšie bankové limity. Online kasína stanovujú limity na vklady a výbery. Ak používate digitálnu menu, tak môžete získať vyššie limity. Napríklad minimálna suma pre vklad môže byť nižšia, ako pri bežných peniazoch.

Exkluzívne bonusy

Hranie za kryptomeny skrýva potenciál exkluzívnych bonusov. Mnohé online kasína v súčasnosti lákajú hráčov využívajúcich digitálnu menu na špeciálne bonusové ponuky. Môžu byť v rozličnej forme – napríklad bezplatné zatočenia alebo bezplatné vstupy do turnajov. Bola by škoda to nevyužiť, no nie?

Žiadne poplatky za konverziu

Kryptomeny nie sú viazané na žiadnu krajinu a nevyžadujú poplatky za konverziu. Vďaka tomu sa dajú ľahko využiť na online transakcie, ktoré prekračujú medzinárodné hranice. Obrovská výhoda pre hráčov, ktorí radi hrajú online. Použitím digitálnej meny sa môžete vyhnúť zbytočným nákladom a poplatkom za prevod a konverziu bežnej meny.

Lepšia bezpečnosť

Jedna z najväčších obáv hazardných hráčov v online kasínach sa týka bezpečnosti finančných transakcií. Najlepšie stránky s hazardnými hrami prijímajú preventívne opatrenia proti hackerom pomocou šifrovacieho softvéru SSL. Dokonca aj tie najlepšie bezpečnostné systémy SSL môžu byť napadnuté. Používatelia kryptomeny sa však nemusia spoliehať na softvér SSL. Namiesto toho sú ich prostriedky uložené v „blockchain“, ktorý je výrazne bezpečnejší.