Čarovná nedeľa v kasíne Monaco o 500 €

Čarovná nedeľa v kasíne Monaco o 500 €

Záver víkendu sa nemusí niesť v nostalgickom duchu. Práve naopak! Naladiť sa pozitívne na štart nového pracovného týždňa vám pomôže turnaj Čarovná nedeľa v kasíne Monaco, hrá sa o 500 €!

Pozná to určite každý. Nedeľa je deň oddychu, ale zároveň posledný deň víkendu. Naladiť sa na tú správnu nôtu pred začiatkom nového pracovného týždňa vám môže pomôcť turnaj Čarovná nedeľa v kasíne Monaco. Celková dotácia je v hodnote 500 €.

Čarovná nedeľa v kasíne Monaco

Turnaj prebieha v nedeľu v čase od 17:01 hod. do 20:59 hod. V tomto časovom rozmedzí majú hráči možnosť predviesť svoje schopnosti vo vybraných hrách a zabojovať o zaujímavé odmeny. Desať najlepších hráčov si rozdelí bank v hodnote 500 €.

Odmeny sú rozdeľované nasledovne: víťazovi pripadne rovná polovica celkového banku, teda 250 €. Druhý v poradí si pripíše na konto 100 €, tretí 50 €. Štvrtý získa 25 €, piaty 20 €, šiesty a siedmy zhodne po 15 €, ôsmy a deviaty po 10 € a hráč umiestnený na 10. pozícii získa 5 €.

Umiestnenie v rebríčku turnaja Čarovná nedeľa sa hodnotí na základe kritéria počet spinov v hrách, ktoré sa podieľajú na tomto turnaji a hodnotí sa počas celej doby trvania akcie.

Otočenie musí byť na vybranej hre, ktorá sa podieľa na akcii a musí byť v hodnote minimálne 0,50 €. Za jedno otočenie (spin), ktoré spĺňa uvedené kritériá získa hráč do poradia 1 bod.

Zapoj sa do akcie a aj záver tvojho víkendu môže byť čarovný!