Najlepší liek na bolesť: Neymar zažiaril na pokrovom turnaji, vyhral pekný balík!

Najlepší liek na bolesť: Neymar zažiaril na pokrovom turnaji, vyhral pekný balík!

Brazílsky futbalista Neymar utrpel nedávno vážne zranenie, ale najlepším liekom na jeho bolesť bola skvelá výhra na profesionálnom pokrovom turnaji.

Brazílska futbalová hviezda Neymar nedávno v kvalifikačnom stretnutí MS 2026 proti Uruguaju opúšťal ihrisko na nosidlách a so slzami v očiach. Utrpel vážne zranenie, roztrhol si krížny väz v kolene a dĺžka jeho absencie sa odhaduje na sedem až deväť mesiacov. Pravdepodobne si už v tejto sezóne nezahrá.

Neymar zažiaril v online pokrovom turnaji, vyhral pekný balík

„Je to veľmi smutný moment, najhorší,“ reagoval Neymar po odhalení rozsahu zranenia na sociálnej sieti. „Viem, že som silný, ale tentoraz budem ešte viac potrebovať svoju rodinu a priateľov.“

Neymar je obrovský smoliar na zranenia, len nedávno sa vrátil po problémoch s členkom, pre ktoré nehral pol roka.

Maródku si brazílsky útočník, ktorý v lete prestúpil z francúzskeho Paríža SG do saudskoarabského tímu Al-Hilal, kráti obľúbeným pokrom. V minulosti sa vyjadril, že po skončení futbalovej kariéry by chcel profesionálne hrať poker. A dokazuje, že by sa v tejto hre určite nestratil!

Ako informuje portál Poker News, Neymar si prišiel na slušný balík v rámci online turnaja PokerStars. Neymar sa zapojil do turnaja s buy-inom (vstupným poplatkom) vo výške 4 800 eur. Skončil druhý a vyhral 62 000 eur. Víťazom turnaja sa stal Dominikas Mikensonas, ktorý vyhral 86 000 eur. Turnaja sa zúčastnilo 59 hráčov.

Napriek tomu, spomínaná výhra 62 000 eur, je v porovnaní s jeho platom, ktorý dostáva v Saudskej Arábii (okolo 300 miliónov eur) ročne, doslova „na kávu“.