Ako vybrať čísla v hre Keno?

Ako vybrať čísla v hre Keno?

Číselné lotérie sa v rámci širšej populácie stále tešia ohromnej obľube. Preto sme sa pozreli na dôležitú otázku ako vybrať čísla v hre Keno?

Koľko čísel v Keno vybrať

V prvom rade si musíme vysvetliť, koľko čísel je optimálne v hre Keno vybrať. Mnoho začiatočníkov verí, že čím viac čísel vyberie, tým vyššie šance na víťazstvo má. Majte však na pamäti, že veľkosti výplaty sa menia v závislosti od počtu vybraných čísel.

Konkrétne čísla závisia od rozličných typov hier. Ale napríklad ak uhádneš päť z piatich vybraných čísel, môžeš mať výplatu 50:1. Ale ak uhádneš päť čísel z desiatich vybraných, tak tvoja výplata sa zníži na 3:1. Aký je teda optimálny počet čísel v hre Keno?

Vyberajte zo štyroch až ôsmich čísel.

Prečo? Ak vyberiete menej ako štyri čísla, tak vaša šanca na výhru je extrémne nízka. Koniec-koncov, v hre je osemdesiat čísel. Ale znova, ak vyberiete viac ako osem čísel, tak budete musieť trafiť aspoň štyri či viac čísel, aby ste získali peniaze navyše oproti tomu, koľko ste zaplatili za stávku.

Viac ako osem čísel odporúčame zvoliť len v prípade, že je k hre pripojený progresívny jackpot a máte na to dostatočné finančné možnosti. Inak sa držte odporúčaného rozsahu štyroch až ôsmich čísel.

Aké čísla vyberať

Vyberajte po sebe idúce čísla alebo studené čísla. Čísla žrebuje náhodný generátor a tak ich výber je čisto náhodný. Mnohí hráči však podrobne skúmali čísla, ktoré padajú v hre Keno a prišli na to, že stávky na po sebe idúce čísla môžu pomôcť k úspechu.

To isté platí aj pre studené čísla, teda čísla, ktoré nepadli dlhšiu dobu. Majte ale na pamäti, že všetko je 100 % dielom náhody. Ide len o tipy, ktoré vyplývajú zo skúseností a pozorovaní množstva iných hráčov a ich odporúčaní, ako zlepšiť svoje šance na výhru.

Ako vybrať čísla v hre Keno? Vyberaj štyri až osem čísel a sústreď sa na po sebe idúce alebo studené čísla.